| p3rverss a întrebat:

Fetelor, daca un baiat, un tip v-ar aborda si v-ar cere sa-i faceti sex oral in schimbul unei sume mari de bani...ati face?

67 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Doar prostituatele ar accepta să facă așa ceva deoarece nu au demnitate și respect de sine. Dar, sunt și cazuri în care disperarea poate împinge o femeie la acest păcat. De exemplu, dacă o femeie are un copil pe care îl iubește și se întâmplă ca acesta să se îmbolnăvească. Viața copilului ei depinde de o operație care costă enorm de mult și trebuie făcută imediat, iar femeia nu are o situație financiară bună. Automat, intră în depresie deoarece banii devin importanți pentru a salva o viață. Nu se mai gândește că o să își piardă demnitatea, se gândește că timpul se scurge, iar viața copilului ei contează. Ar face orice pentru bani, chiar și să îl părăsească pe Dumnezeu. Nu se gândesc că trebuie să creadă în El și să se roage Lui pentru ajutor. Disperarea te împinge la fapte extreme, fără voia ta.
Iar, ca să îți răspund la întrebare : Sincer, nu aș accepta să îmi pierd demnitatea pentru niște hârtii fără valoare nici dacă m-aș afla în situații disperate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

"Nu se gândesc că trebuie să creadă în El și să se roage Lui pentru ajutor." aha, cred ca nimeni in Africa nu se roaga ca vad ca niici dracu nu ii ajuta. lasand la o parte chestiile caritabile, ma refer la ajutor sa iasa o data din acel rahat

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, este îngrozitor acolo. Predomină boala, sărăcia și violul. ''Omul sfințește locul'', cum se spune. Ăștia care se află la conducere, se gândesc la săracii oameni care trăiesc în acel infern? Nu, desigur că nu. Bunătatea unui om contează enorm de mult, aceasta este salvarea. Dacă tuturor ne-ar păsa de cel de lângă noi... Chiar și cel mai mic gest de bunătate contează enorm de mult.

| p3rverss explică (pentru FemeiaPisică):

Mi-a placut exemplul dat cu mama si copilul...Cati ani ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai specificat locul in care sa se petreaca actiunea. Pretul difera nu-i asa?

| p3rverss explică (pentru corbulalbrosu):

Locul este la libera alegere:
Ex un wc dintr-un pub, in masina, in padure, intr-o scara de bloc, loc nu este pentru asta?

| T0T a răspuns:

Orice fată ar face chestia asta pe bani. Acum depinde, unele ar face-o pe mai mulți bani și altele pe mai puțini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

De ce generalizezi?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt sigur. Nu recunoașteți din orgoliu, unele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Cum sa fii sigur de asa ceva?
E o prostie din toate punctele de vedere.
Este scarbos si stupid.
O fata normala la cap nici nu s-ar gandi la asa ceva.
Desigur, daca tu ai dat peste idioate asta nu inseamna ca suntem toate la fel.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă-mă mă cu poveștile astea. Ia să vină unul cu valiza de bani la tine, să vedem ce ai face în situația aia. Cineva îmi spunea odată ca fiecare are un preț. Eu i-am spus că asta este doar în cazul vostru. Nu ești deloc matură. Eu nu am zis ce ar face o fetiță. Mai crești și ai să vezi necesitatea banului. Oricum meseria aia, știi la care mă refer, e cea mai veche din lume. De atâtea mii de ani va intrat în sânge. Tu nu te împaci cu ideea pentru că nu ai fost pusă într-o astfel de situație și nici prin viață nu prea ai trecut cum trebuie. Poți spune ce vrei. Și oamenii au un preț. Nu știu dacă mai sunt și oameni neprețuiți, poate doar cei bogați care au destui bani. Scârbos este orgoliul vostru, dar orgoliu până la ban. Oamenii sunt într-un fel sau vor să pară într-un fel dar când intervine "gustul" banului intervine foarte ușor procesul de dezumanizare. Habar nu ai ce ușor se schimbă oamenii. Nu îmi vei da dreptate, și nici nu vreau. Doar că ți-am explicat cam cum stă treaba. Poate într-o zi îți vei da seama de anumite lucruri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

'' Ia să vină unul cu valiza de bani la tine, să vedem ce ai face în situația aia.'' - M-as simti jignita, in primul rand. Apoi i-as lua valiza si i-as da cu ea in nas sau daca am bricheta la mine le-as da foc si banilor si lui.
Ce sa fac cu banii?
Ati innebunit toti cu niste bani.
Cand mori, nu iei dupa tine banii, ci faptele pe care le-ai facut.

''Mai crești și ai să vezi necesitatea banului.''- Prefer sa mor decat sa ajung sa fac lucruri necuviincioase.

''va intrat în sânge''- Ti s-a intiparit in minte tie nerozia asta
.
"Și oamenii au un preț. Nu știu dacă mai sunt și oameni neprețuiți, poate doar cei bogați care au destui bani.''- Am citit raspunsul ala la faza cu pretul.
Sa stii ca exista oamenii care sunt prea valorosi si de aceea nu li se pune un pret, pentru ca toti banii din lume nu ar ajunge sa poata fi cumparati.

'' când intervine "gustul" banului intervine foarte ușor procesul de dezumanizare. '' - Sa mori tu?

Stii ca unele dintre noi avem ceva care se cheama ''onoare''.
Multe nu au, acolo va indreptati si privirea.

Din tot ce ai spus tu aici, ne-ai jignit in ultimul hal pe toate, absolut toate.
Sa-ti fie rusine.
'' Nu îmi vei da dreptate, și nici nu vreau. '' - Cand ai de gand sa revii la realitate si sa te linistesti sa vi sa ne ceri scuze.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți-am spus, nu dai dovadă de maturitate. Tu trăiești pe spatele cuiva. Dacă trăiai pe străzi sau chiar când o să fii pe umerii tăi o să vezi atunci ce importanță au și câte fapte poți face fără ei. Păi normal că știam că vei spune lucrurile astea. Mă așteptam. Mai ai de crescut. Ai să vezi cum este realitatea copilaș.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ma si ce mare esti tu la 18 ani.
Sa inteleg ca te-ai insurat si te-ai inrolat in armata. Cand te-ai intors acasa sotia a murit si tu cresti copilul. Banca ti-a luat casa, parintii nu te primesc si acum stai intr-un colt inghesuit, in ploaie si frig si esti bolnav.
Da, tu chiar ai fost trecut prin viata, sa-ti dam un premiu.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Și în legătură cu scuzele, nu ai să vezi așa ceva doar dacă printr-o minune mi s-ar demonstra contrariul ceea ce este aproape imposibil.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știi câți ani am, nu te mai strădui sa ghicești. Eu sunt un tip matur oricum. Nu am spus că eu am trecut prin viață dar am vrut să dau de înțeles că unele persoane nu pot să își dea seama de anumite lucruri doar dacă sunt puse în anumite situații. Acele persoane se numesc imature.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Aham. Uita-te tu in continuare dupa curve, fi dezamagit si eu o sa stau sa astept scuzele. Normal ca e imposibil.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Toți ne uităm după curve. Chiar și pentru o secundă când trecem pe autostradă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Acum cateva saptamani am vorbit la unul cu ''notele de la simulare se trec?" laughing
Imi dau seama rapid ce varsta are un om.
Fara sa isi dea seama dezvaluie anumite indicii care pe mine ma fac sa-mi dau seama.
"Nu am spus că eu am trecut prin viață dar am vrut să dau de înțeles că unele persoane nu pot să își dea seama de anumite lucruri doar dacă sunt puse în anumite situații. " -Si tu ai fost pus in asa situatie? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

O, hei, SIDA umblatoare -_-

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Repet:
"Nu am spus că eu am trecut prin viață dar am vrut să dau de înțeles că unele persoane nu pot să își dea seama de anumite lucruri doar dacă sunt puse în anumite situații. Acele persoane se numesc imature."
Mai bine recitești cu atenție ca să înțelegi ce am spus.

Cât despre simulări ai omis multe situații. Cum spuneam nu ai ghicit. Nu am 18 ani. Și nu vei afla oricum câți am. Nu vârsta te face matur ci mentalitatea. Dar majoritatea nu au cum să aibă la o vârstă fragedă cine știe ce gândire. Dar nu toți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Atunci 19.
Lasa-ma ca stiu prea bine.
Anul asta termini a 12a.
Daca ai 17 inseamna ca esti dat de la 6 ani.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi cine generalizează? De unde știi că au sida? Și iar nu mi-ai înțeles sensul metaforic...care în același timp are perfectă legătură cu realitatea.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum spuneam nu iei în calcul niște situații. Și eu încercam să îți deduc vârsta dar normal că nu ai recunoscut cât ai. De aceea poți rămâne cu impresii dar nu cu certitudini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Bine bine.
Atunci posesoare de HIV. Multumit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ti-am mai spus ca nu este frumos sa intrebi o fata cati ani are.
Si de ce as recunoaste?
Tu le preferi pe astea care se dau batute usor.
Si uite de ce e suparat Grey :O

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am spus că le prefer pe ale care se dau bătute ușor. Dar pentru o amărâtă de vârstă mi se pare patetic și exagerat...Mda...Și imatur happy
"Ti-am mai spus ca nu este frumos sa intrebi o fata cati ani are. "
Și eu ți-am explicat că este o idioțenie să afirmi asta.
Stai liniștită, nu sunt supărat. Dacă aș fii înseamnă că mi-ar păsa.
"Si de ce as recunoaste?"
Nu ai de ce. Ai dreptul ăsta, și cum vezi și eu îl am.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Imatur inseamna sa fac anumite lucruri si sa nu mi le asum.
As zice ca-s mai degraba copilaroasa decat imatura.
Nu ma cunosti atat de bine incat sa afirmi ca-s imatura.
Si nu-mi vine sa cred ca am scris cuvantul ala de 3 ori.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

IMATÚR, -Ă adj., s.m. și f. (Copil) prematur. // adj. Neajuns la maturitate.

IMATÚR, -Ă, imaturi, -e, adj. Care nu s-a dezvoltat complet, care nu a ajuns la maturitate.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare că acest cuvânt are mai multe semnificații...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor fac si eu ca ala, luati-va o camera

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

thinking m-au ascultat. dubios

| BizSinir a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor nu, au adormit tastand ...revin ei maine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru BizSinir):

"nu, au adormit tastand." tot ce-i posibil

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, am adormit.
Mi-a fost somn. Ti-am zis ca m-am trezit 5.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

"Dacă aș fii înseamnă că mi-ar păsa."-Daca raspunzi rece si sec nu ma afecteaza cu nimic.
Ai impresia ca eu caut atentia altora incat sa se intereseze de mine? Sau sa dau de inteles asta?
Raspuns: Nu.
Cine vrea sa vorbim bine, cine nu, iar bine.

"Stai liniștită, nu sunt supărat."- Nu, tu sa stai linistit. Nici nu mi-a pasat daca te-ai suparat asta pentru ca nu mi-am pus intrebarea asta.

Atitudinea ta imi provoaca scarba : desconsideri toate fetele si femeile,dar totusi tie ti-a dat viata o femeie ( si nu,nu vreau sa ma bag in chestii personale),crezi ca toate suntem la fel
*si ghici ce? nu suntem*
, pui banul inaintea tuturor celorlalte sentimente si pui pret pe oameni.

Inseamna ca atunci cand vei fi tata si, poate, vei avea o fiica, ai vinde-o pentru o suma de bani pentru o noapte, ca de, "asta avem in sange si fiecare om are un pret".
Sa-ti fie rusine.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți s-a părut că mi-ar păsa dacă te afectează sau nu? Mă doare undeva. Eu ți-am explicat cum stă treaba. Nu are de ce să-mi fie rușine. Stai liniștită. Eu privesc realist lucrurile. Tu poți să le privești cum vrei. Nu mă simt obligat să îți dau vreo explicație în plus, sau să îmi cer scuze sau să îmi fie rușine. Astea-s prostii. M-am plictisit deja de conversația asta...Nu poți să accepți niște opinii, care deși sunt mai realiste ca ale tale, na orgoliul și imaturitatea asta...Nu se merită sa continui discuția asta cu tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Tu urasti totul, si pe tine te urasti, e clar ca suferi in tacere.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e, nu e problema ta. Nici un lucru nu este clar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu stiu de ce tot vorbesti de parca mi-ar pasa straight face.
Nu te-am luat la intrebari "Grey, ce faci? Cum mai esti? ''.
Ti-am spus ce cred.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e treaba ta să îți dai cu părerea. Nu știu cum le înțelegi tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ba da.
Nu trebuie sa depun cerere ca sa imi scriu parerea.
Si tu ti-ai dat cu parerea, iar eu am comentat.
Nu-mi poti spune ce sa fac.
''Nu știu cum le înțelegi tu.''- Nici eu pe alte talebatting eyelashes Sunt eronate, de aia nu le inteleg.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ale tale sunt eronate. Punct. M-am plictisit de asta.

| GgAnett a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai idee cata excitatie provoaca a oferi sex oral, si a primi de asemenea.
nu se compara cu nicio alta senzatie si e absolu normal sa se intample asta fie vorba de aventuri sau fie vorba de relatie serioasa. cand o sa ai parte de asta pentru prima oara, nu o sa te mai saturi

| anonim_4396 a răspuns (pentru GgAnett):

Ghici ce?
Prefer sa mi se smulga parul din cap fir cu fir decat sa mi se faca sau sa fac asa ceva.
Mi se pare scarbos si josnic.

| GgAnett a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani ai 14? laughing

| GgAnett a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e niic josnic in a-ti satisface partenerul si el pe tine. Dar oamenii incuiat la cap si cu "DUMNEZEU" in suflet cica, considera astea obiceiuri pagane. Stii ce e josnic? Religia e josnica. Bisericile plini cu preoti pedofili care iti dau prescura in gura dupa ce si-o freaca in gura unor copii care nu au habar ce face preotu cu ei. Sau mai stii ce e josnic? Sa locuiesti in Rmania si sa nu ai bani de-o paine de aia ca aia care stau sus in guvern fac trafic de dorguri si se ocupa de prostitutie da le mai fura si poporului banii de mancare. Sau preotii ortodoxi care se pliba in mercedesuri si bmw-uri si avem copiii pe strazi care sunt obligati sa cerseasca si abuzati in toate modurile posibile. Aia e josnic fratele meu, nu sa faci sex oral ca sa iti satisfaci partenerul. Da ce stii tu la varsta asta? laughing Mananci te caci si te uiti la scandalu cu bianca dragusanu si victor slav... atata stii tu depre lume. Prima data caua ce inseamna scrabos si josnic laughing si dupa aia ddiscutam

| anonim_4396 a răspuns (pentru GgAnett):

Minte de 2 bani ce ai.
Demnitate ai?
Raspuns : Nu, nu ai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GgAnett):

Ochii mei I don't want to see
Inafara faptului ca ai un limbaj de mahalagioaica, ca nu stii ca la plural "x" se transforma in "cs" si ca te bate romana din toate punctele de vedere... Ai adus in discutie subiecte care nu au legatura cu subiectul, ai jignit crestinii si ai scos de la tine anumite lucruri.
"Prima data caua ce inseamna scrabos si josnic" - Nu e nevoie sa caut, esti tu aici.

| GgAnett a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-ti amintesti de mine cand o sa faci prima oara sex oral cauta-ma si apoi vom mai discuta. A, si cand vei avea diploma de bac in mana si vei fi la buget la facultate o sa discutam despre "ai adus in discutie subiecte ce nu au legatura cu subiectul" laughing demintatea nu consta in a face sex oral. Nici macar nu stii ce cuvinte folosesi copil scump. Doar o mahalgioaica recunoaste limbajul respectiv. Dinte noi doua nu eu am crescut in satra cersind langa biserica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GgAnett):

"Sa-ti amintesti de mine cand o sa faci prima oara sex oral cauta-ma si apoi vom mai discuta."- O sa fi data uitarii oh go on.

"demintatea nu consta in a face sex oral." - Pai cum nu, iti bagi capul intre picioarele altuia si esti plina de demnitate.

" Doar o mahalgioaica recunoaste limbajul respectiv."- rolling on the floor Toata lumea recunoaste limbajul de mahala.
Dar tu cum ai luat bacul la romana? E prea dubios.

" Dinte noi doua nu eu am crescut in satra cersind langa biserica." - Vrei sa spui ca eu asa am crescut? rolling on the floor Stai linistita, sunt prea mandra ca sa cersesc.
Spor la supt!

| GgAnett a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place in sfarsit un raspuns de-al tau, voi fii data uitarii. Dar tu tot vei face sex oral. loser

| anonim_4396 a răspuns (pentru GgAnett):

Numai depravatele fac asta rolling on the floor
Eu nu sunt o depravata.
N-am sa ma injosesc in viata mea atat de mult.
Cum am mai spus, mai bine mi s-ar smulge fir cu fir parul din cap decat sa ma umilesc asa.
Inca odata, spor la supt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai panaramele fac asta, indiferent ca e pe bani sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depress si Grey, sunteti niste copilasi draguti si pe bune ca e amuzant sa va citim postarile de aici, dar nu mai bine o continuati voi in privat? tongue

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ar fi fost o discuție care să îmi facă plăcere cu o persoană cu care să îmi facă plăcere să discut, și era reciproc, atunci și privatul era o soluție. Mie unul îmi pare rău că și eu am lungit-o așa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ce este asa amuzant -_-.
''nu mai bine o continuati voi in privat? tongue"- Nu. De ce as face asta?
Ca oricum e batut in cap si o tine una si buna cu ''omul are un pret'' si ''femeile sunt josnice''.
Apropo, sa vezi ce pret are : fix 2o de bani.
Sper sa aiba o sotie curva, aia sa plece de colo colo si el sa stea ca un catelus fidel si ascultator puppy dog eyes la fusta ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

...plus de asta eviti sa-ti spui parerea direct, te ascunzi dupa note de harpa si iti sincronizezi cuvintele in asa fel incat sa apara in spatele sunetelor.Nu e o atitudine spontan dorita, ci una falsificata.

Cine? eu? Doar eram prins in vortexul asta de replici, mi-a scapat.Continuati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai continuam laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai fii trista. hai ca te bag in seama poate de aia ai postat tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai*, dezlegat, legat desemneaza,, mereu".Nu fi trista*.
Aaaa...esti sigur ca n-ai gresit userul thinking Dar oricum, bine ca mi-ai amintit sa-ti mai invadez putin mesajele private,,, chef" mode [on], if you remember.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da, lasa-mi si un mesaj dragut pentru ziua mea chiar daca ai intarziat cu o zi thinking

| Țoglă a răspuns:

Normal că da...
Doar cât mama ei de treabă poți să reziști la un oral? Că ăla are noroc dacă nu stropșește după primele 2 secunde.

| XxspeedxX a răspuns:

Nu.

| CristianMiruna a răspuns:

Nu. Pentru ca el o sa te lase o data si o data si tu ramai cu banii si cu imaginea asta pe care le-ai creat-o oamenilor. Pentru ca nimeni nu poate sa-si tina gura dupa ce au facut asta laughing

| adelinafelecan a răspuns:

Nu, in niciun caz! Este o penibilitate!