| DimaRafaell a întrebat:

Fetelor, dacă v-ar aborda un bărbat pe stradă și v-ar propune ca pentru o sută de euro să scoateți limba și să țineți gura căscată un minut... Ați accepta?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca o poseta in cap ti-ar prinde bine!
Numai ciudati penibili la categoria asta...

| sofisis a răspuns:

Ce stupid...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru o suta de euro as scoate pumnul si i as da una fix in moaca, dupa... poate sa scoata el limba si sa tina si gura cascata!

| dani95 a răspuns:

Asta e o intrebare capcana cumva? Poate daca prinde vreuna zdravana(femeie) si-o ia si grav cu intrebarea asta ciudata.