| anonim_4396 a întrebat:

[fetelor?!] daca va place de un baiat timid si el nici nu banuieste acest lucru cum ii dati de inteles ca il simpatizati?

6 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Nu o sa te placa nici o fata daca cum esti pe TPU esti si aici esti sufocant omule! incearca si u sa te schimbi sa prinzi curaj ca asa nu merge!

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Vezi omule? te cred astia fatalaughing nu mai pune atatea interbari pe acelasi subiect devii enervant!

| Sἶrenἶa a răspuns:

Zi-i pe mess.

| buburuza115 a răspuns:

Heyy..Si eu am avut acest cazz..Am inceput sa stau pe linga el la pauze, sa vorbesc mai des cu el teme pentru baieti (chiar daca nu inteleg, sau nu`mi plac temele, rabd), il ajut la teste etc.Intr`o zi m`a intrebat de ce sunt asa buna cu el. i-am zis ca`l simpatizez si el mi-a raspuns:"Mersi, esti draguta" si am inceput asa a vb, etc. si practic, si lui ii place de mine. Sper ca te-am ajutat!laughing

| smiley16girl a răspuns:

Spune-i pur si simplu, baietii nu vor spune niciodata in fata ceea ce simt, intreaba-l pe mess, fiindca fata in fata cred ca el s-ar intimida si tu ai fi rusinata. big grin mult succes!

| FanGutaNumber1 a răspuns:

Spanzura'te!laughing