| JackandJohnny a întrebat:

Fetelor din zodia taur, imi puteti spune ce va place la un baiat? ce trebuie sa fac pentru a fi cu o fata din aceasta zodie pe care o plac mult. eu sunt capricorn

4 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Heei, eu sunt un Tauras, o fata mai exact, pai baiatu trebuie sa ne acorde atentie, sa fie dragut cu noi, sa aiba grija cum vorbeste, sa fie sincer sa stie ce vrea, sa nu se contrazica prea mult pentru ca suntem foarte incapatanate... cam atat pe moment :*

| GiAnca a răspuns:

Hmmm... thinking
Incearca sa fi cat mai romantic. happy
De obicei fetele din acesata zodie sunt mai romantice.
Daca vrei o intalnire cu ea invit-o la tine acasa.De jur imprejur sa fie lumanarele, trandafirasi...Stiu si eu.
Cel putin asta mi-ar placea mie.
Succes!winking

| kx123 a răspuns:

Sa fie sociabil, dragut, glumet, sa arate cat de cat acceptabil. cred ca este de ajuns. Si sa nu fie vreun pampalau, adica sa fie destept.

| romica321 a răspuns:

Nu conteaza zodia sau Religia happy daca sentimentul e reciproc