| Senill a întrebat:

Fetelor, i-ați făcut vreodată sex oral partenerului într-un loc public, unde v-a văzut lumea, gen club, discotecă, parc etc? Dacă iubitul vostru ar vrea ceva mai incitant ți v-ar propune asta atunci când sunteți într-un mall, să-i faceți oral în cabina de probă, ori pe o bancă într-un parc... ați accepta asta?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BryBard a răspuns:

Frate te-ai uitat prea multi la filme +18, crezi ca totul e roz bombon cum e acolo? Te inseli amarnic.O fi ca sunt cazuri rare, ma refer la intrebarea pe care ai pus-o tu si ca se mai intampla astfel de "jocuri" dar rar.

| Ahrixxxx a răspuns:

Nu.
Lucrurile astea se fac in privat si nu mi-as degrada imaginea pentru placerea nimanui.