| Tonyx_4735 a întrebat:

Fetelor le plac baietii rapperi?

22 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Da dar rapperii adevarati.Aceia au o gandire mai matura si de aceea ne fascineaza pe noi, fetele.:*

| Rukhsandra a răspuns:

Da... daca e baiat bun happy

| irina20 a răspuns:

Dar ce astia sunt alta natie?!?
Poa' sa fie si un fel de "piticul porno" daca fete ii place asta e!

| Anecherry a răspuns:

Depinde de fata si de gustul acesteia. Toate fetele au slabiciuni si atractii pentru anumite lucruri. Oricum, daca te place pe tine, ii va placea si stilul tau rap. Asta, daca nu e destul de superficiala si mofturoasa. bye

| deeeeeeaaa a răspuns:

De ce sa nu le placa. fiecare cu gusturile luibatting eyelashes

| LauraLl a răspuns:

Mda.adica. daca stie sa isi exprime sentimentele in versuri e clar ca se pricepe sa ii faca 1000000000 de msg de dragoste asa ca e potrvit

| Beiibby a răspuns:

Mie da

| nathalie a răspuns:

Din pacate nu-mi plac

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Nu conteaza daca e rapper sau nu.
Conteaza sa se comporte bine si cu mine si cu cei din jur si sa fie fidel laughing.

| Adela50 a răspuns:

Buna.Pentru mine nu conteaza daca baiatul este rapper, manelist etcchatterbox. Eu ma uit la felul lui de a fi, de a se comporta, nu la chestile astea.

| Nata_9789 a răspuns:

Fiecare din noi au gusturi diferite, la fel cum exista si oameni diferiti happy

| raisssa a răspuns:

Mmm... dapwinking

| deux a răspuns:

Sincera sa fiu nu mi-ar placea sa am un prieten rapper,pentru ca eu sunt rapperita,si ar fi prea mult, ii apreciez mult, dar ca iubit nu as vrea unulhappy

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Daalove struck

Eu ii ador!

| raluca0306 a răspuns:

Sa fie faainsmug
si sa aiba si buun simt! e foarte important.

| movu a răspuns:

Da... mie mi-ar placeahappy

| true~pinky a răspuns:

Mie una nu prea pentru ca se cam dau uni dintre ei jmecheri si nu sunt

| Anonim2938 a răspuns:

Daa:X:X sigur! dar depinde si d cum se comporta.

| InsaneAciD a răspuns:

Depinde^^:*.

| Larisa005 a răspuns:

Clarlaughing, mie cel putin dabig grin

| Mikata a răspuns:

Mie da, dar depinde si de baiat big grin

| ♥ $3xy B0mB0nyka ♥ a răspuns:

Daaaa desigur...:X