| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ma puteti ajuta? Eu vorbeam cu o colega aproape zilnic la telefon pana intr-o zi in care mi-a spus ca are ceva de facut si ca o sa ma mai sune ea pe un ton din care imi dadea de inteles sa nu o mai sun. De cateva ori cand am vorbit erau si alte doua colege cu ea care nu ma inghit si probabil mi-au bagat strambe. Au trecut 3 zile de cand a spus ca o sa ma sune, ce sa fac? Nu inteleg, nu am gresit cu ceva...

5 răspunsuri:
| LonlyWolf a răspuns:

Intreab-o cu ce ai gresit! daca iti da tot cu flit las-o in pace un timpdupa te va baga ea in seama

| neutrino a răspuns:

Asteapta, nu te grabi!

| SunInDecember a răspuns (pentru neutrino):

Poti sa detaliezi putin big grin

| ExPeRyMeNt a răspuns:

Poate are treaba...mai asteapta cateva zile happy

| adrianaacb a răspuns:

Sun-o si clarificati lucrurile. Daca crezi ca cineva ti-a bagat strambe, poti sa o intrebi. Spune-i de ce esti suparata? Cu ce ti-am gresit? Spune-i ca tu nu ai habar de ce ar putea fi suparata pe tine