| Foxyyyy a întrebat:

Fetelor,pe voi va deranjeaza cand sunteti cu iubitul vostru si se uita dupa alta pe strada,involuntar sau mai obsesiv? laughing Acum nu imi spuneti : "vai, niciodata nu am patit asa ceva", ca nu va cred ..pana si fetele se uita dupa alte fete care arata bine laughing. Pot raspunde si baietii.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este absurd ca tu sa crezi ca esti cea mai frumoasa fata, iar el sa nu aiba voie sa se uite la ceea ce este frumos in jurul sau.

| sofisis a răspuns:

Nu ma deranjeaza atata timp cat nu o dezbraca din priviri si nu baleste happy

| Oana92 a răspuns:

Bine nu imi pica, normal! Dar nici crize de isterie nu fac! laughing

| Lawliet14 a răspuns:

Conteaza cat timp e la bratul tau si te iubeste? Daca nu exagereaza, bineinteles, si o face cum zici tu cam involuntar...

Daca e obsesiv insa, nu e bine.

| Eastwood a răspuns:

Privitul nu costa, oricum nu fundul si sanii conteaza la o fata, ci ceea ce are in cap si in inima, felul ei de a fi. Si daca se uita ce are? Cu uitatul ramane!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rareori mi se intampla sa vad una atat de frumoasa care sa ma faca sa imi intorc capul. Mai haios daca nu o fac, prietena mea ma face gay. Mi s-a intamplat de cateva ori asta laughing. Si daca o fac, ma face pervers. Fetele astea

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ding ding ding. Healthy relationship on the radar happy

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Tu daca vezi un baiat atragator nu te uiti?