| Angel977 a întrebat:

Fetelor, preferati baietii cu ochii caprui sau albastri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi am pr cu ochi capruilove struck. imi permit sa sp ca ochii albastri imi plac la nebunie. si nu doar la baietiwinking [in general]

46 răspunsuri:
| ZeldaSay a răspuns:

Ei bine mi-ar placea un pr.cu ochii albastri... dar nu neaparat.am avut 2 cu ochii verzi. dar mai multi cu ochii capruilove struck

| Gargarits'O a răspuns:

Verzibig grin

| DarkBlood32 a răspuns:

Bre,uite..imi plac caprui. Dar si albastrii, dar sa fie cu parul brunet sau negru, nu suport blonzii.

Deci cred ca aleg cei caprui, cu parul saten deschis, dar fara tente de blond ca urasc.
Dar si cei albastrii si parul sa fie saten inchis sau negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doua variante:
1.brunet cu ochii albastrii
2.brunet cu ochii caprui inchis, cat mai inchis, aproape negrii.
Cand priveti ochii albastrii vezi cerul sau o intindere de apa nesfarsita.
Cand priveti ochii caprui vezi intunericul misterios.
Nu imi plac blonzii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui ca fura inima oricuiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii bruneti cu ochii albastri. dar ador si ochii verzi:X:X:X ochi caprui nu imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am par brunet ochi verzi si ten masliniu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e imi plac baietii cu ochii albastri pentru ca sun mai frum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi albastri arzatori cand ii vezi iti dau fiori tongue

| ayacata a răspuns:

Doar bruneti cu ochi albastri... dar si cei cu ochi caprui imi placbig grin

| Madalina_2969 a răspuns:

Pai cu ochii albastri mi se par mai draguti... da si cu ochii caprui merge laughing

| angelsnastea a răspuns:

Mmmmm, ador baietii cu ochii capruii

| vvero a răspuns:

Caprui... imi plc ochii albastri la baietii blonzi

| Pati_8648 a răspuns:

Cei cu ochii albastrii sunt mai frumosi.(ai tai ce culoare au?)

| Miiniimic a răspuns:

Nu conteaza ineaparat culoarea ochilor, ci comportamentul.si aspectul fizic...winking happy