| valika2012 a întrebat:

Fetelor puteti sa ma ajutati cum pot sa cuceresc un baiat?

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vorbeste cu el, despre tine, despre ce iti place, despre ce ii place lui si etc. Asa ca ve-ti cunoaste mai bine, si cu siguranta va fi interesat de tine.

| alexandrag a răspuns:

da-ne detalii despre el.

| rousz a răspuns:

Buna! thinking fi atragatoare, incearca sa il faci sa te observe si gaseste lucruri in comun cu el! nu stiu foloseste-ti imaginatia, tot felul de lucruri trasnite, trebuie sa-ti vina in minte mai ales cand sunteti fata-n fata happy

| Ina93 a răspuns:

Incepe sa ti o convorbire cu el.

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Spune-i anumite fraze care sa ii dea de gandit! "esti placut"(nu te plac)etc.

| MessiTheBest99 a răspuns:

Adul la tine acasa si dai la buca pana maine dimineata rolling on the floor

| AsianGirl a răspuns:

Trimite-i un link cu o melodie pe mese si întreabă-l ce părere are. Sau..doar dacă sunteți colegi ii spui ca ai uitat ce tema v. a dat la materia cutare si îl rogi sa. ti spună, apoi începi sa vorbești cu el diverse. întreabă-l cum e in vacanța, ce-a făcut in ultimul timp, dacă si- a facut temele si câte teme a făcut. Fii indrazneata si intra in vorba cu el. Sper ca te-am ajutat

| Mishilela a răspuns:

Da nu-ti trebuie sa cuceresti baietii... ca ei si-asa mor dupa tine, ...asculta ce-ti spunwinking