| popmirgea1999 a întrebat:

Fetelor va plac baietii care au muschi la picioare(gambe)?
De ce?

6 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Nu imi displac, dar nu cred ca asta e cel mai important la un baiat/barbat.
Conteaza si felul lui de a fi, cum se comporta, temperamentul lui.
Daca e si sportiv, de ce nu. Inseamna ca isi respecta corpul ( asta daca nu e umflat cu pompa si ia steroizi si alte porcarii).

| consilierultau001 a răspuns:

Pentru ca suteaza bine. acum depinde unde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Prea puţin mă interesează aspectul fizic al unui om, caracterul este mult mai important.
Te pup!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu-mi plac! Un om nu e placut doar pentru ce are in exterior, ci si ce are in interior! Prea putin conteaza aspectul fizic

| ktlina a răspuns:

Nu-mi displac insa ce se aflta in cap ce mai important

| Nibichan a răspuns:

Nu prea conteaza aspectul fizic mai degraba ce are in cap dar daca ai niste picioare musculoase nu cred ca o sa atragi multe fete poate cu un abdomen facut.