| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, va plac baietii care nu va baga in seama?

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Logic ca nu!

| Narfundo a răspuns:

Nu trebuie sa va fie rusine de intrebarea mea, eu v-am intrebat asta ca sa aflu ceva, nu am pus-o aiurea.Asa ca fiti sincerebig grin.De cele mai multe ori cand sunt suparat sau nu am chef sa vorbesc cu nimeni, fetele parca o ia razna in jurul meu...nu stiu cum sa va explic, dar este o senzatie ciudata{parca vor sa ma manance}laughing. Glumesc, acum cine este sincera sa raspundahappy

| Rukhsandra a răspuns:

Nu... mie imi place sa mi se dea toata atentia happy

| Marijuana a răspuns:

Fetelor sa recunoastem ne place sa luptam pentru a simti cu adevarat ca ceva este al nostru. Un baiat care nu ne baga in seama pare mai interesant, unul acre umbla in limba dupa noi si astea din cate am observat acum toate ii dau cu flit dupa ceva timp.

Deci 99, 9% DA

| deea40 a răspuns:

Nu ma intereseaza cei acre nu ma baga in seama. adica prieteni ma baga in sama de restul nu imi pasa. dar in special nu imi palc.

| divinuu a răspuns:

Normal ca nu, imi place sa fiu in centrul atentieiwinking

| RoCkKiD a răspuns:

E o chestie psihologica, atunci cand sunt complet ignorate vor atentie, cand nu stiu sunt curioase. Misterul e cel mai bun as din maneca.

| sylvie a răspuns:

Nu e o regula.

| Evaa a răspuns:

Nu, normal ca nu.

| kimora_8189 a răspuns:

Deloc

| fame a răspuns:

Mie da laughing adica is interesanti... asa misteriosi. si parca te fac sa vrei sa afil mai multe despre ei.

| bulebule a răspuns:

Ma, tu cauti sfaturi pentru agatat? sad

| bulebule a răspuns:

@marihuana, you`re funneh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm eu una sunt sincera, eram prieteni si nimic mai mult, apoi a inceput sa ma ignore, si a inceput sa imi placa de el.,. dar asta depinde de fata

| bArBiE`E~MaThA~sa~Tzi~MInTHe`AsThA a răspuns:

Neah aiia acre ma baga in seaama ii ador:X:X

| sathenaa a răspuns:

Mie una imi place sa fiu bagata in seama pentru ca sa imi dau seama daca acel baiat chiar ma observa.altfel.voi crede ca nu ma vede si nici eu nu il voi vedea...asta e parerea mea.