| Andr3i321 a întrebat:

Fetelor, va place cand un baiat care va iubeste sufera dupa voi?

13 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Nu le place happy

Chiar daca e ceva normal si se intampla asta, ca un om sa sufere... nu e ok sa radieze de asta.

Nimanui nu prea ii place un tip plangacios si in suferinta. Insa deseori formeaza caracterul, se ia ca experienta. Neplacuta insa e una.

Fetelor le plac baieti maturi, care se controleaza si realizeaza lucrurile prin care trec, si starile.

Nu sunt fata. Am raspuns din punctul de vedere al unui "baiat".

Spor.

| RAY a răspuns:

Si mie imi placea cand vedeam fete care sufereau din iubire dupa despartirea de fosta banuiesc ca si invers e la fel, vedem in alti raul facut de alti mai ales daca si seamana fizic, nu cred ca se bucura un om normal la cap de suferinta cuiva poate indiferenta, nepasatoare etc la mine in Germania daca ai mintit o data a doua oara numai existi pentru persoana aia

| LoveSleep a răspuns:

Și încă cum.

| syd2 a răspuns (pentru LoveSleep):

Credeam ca esti.dar lasa orice e posibil laughing

| Doub a răspuns:

Da, să mai sufere şi ei.

| Andr3i321 explică (pentru Doub):

Ticaloasa mica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Hai nu vorbi asa laughing baietii nu baga fetele in "friend-zone". voi sunteti relele laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toate le place, de ce ar mai baga toti prostii in "friend-zone" daca nu laughing -. le-ar da drumu sa se duca sa caute pe alta dar nuuu, ii tine pe post de "Prieteni" sa vada cat de prapaditi sunt cand ei sunt morti dupa "ea" si ea nu da 2 bani pe ei laughing

| Kenya a răspuns:

Daca mi-a gresi intr-un fel da

| DonaldTrump a răspuns:

Pai normal. laughing

| TPUuser199 a răspuns:

Nu pot spune ca "imi place". Depinde de ce a facut, sau a zis laughing Daca e ceva care m a enervat rau, il las putin sa se alarmeze laughing Si nu, nu e "Lache"winking
Iar atunci cand "sufera", vezi adevarata dragoste happy. Nu cred ca s`ar injosii un baiat pentru o fata care ii este indiferenta, parerea mea. happy.
Si o repet: Nu, nu imi place, ma face sa ma simt vinovata, pentru ca l am facut sa sufere happy
[Parerea mea]

| madalinamadu a răspuns:

E frumos să vezi că îi pasă de tine, dar e trist să şti că nu poţi face nimic pentru a-i alina suferinţa. Şi să fin serioşi, există băieţi care dramatizează excesiv totul.