| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va place sa va faca baietii sex oral?

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Le place dar eu nu as face asa ceva vreodata happy.

| Jigsaw a răspuns:

Normal că le place.

| GoguGinecologu a răspuns:

Salut, unknownmistery.

La fel ca si barbatii, si femeile se excita daca li se face sex oral. Trebuie doar sa stii cateva lucruri de baza, si poti face orice fata sa ajunga la extaz:
- nu te lasa indimidat de anumite mirosuri (se poate chiar sa iti placa dupa o vreme!)
- nu te alarma daca vezi pete de diferite culori pe pielea din zona pubiana (pot fi semne din nastere sau doar cosuri, e perfect in regula)
- tine minte sa folosesti prezervativul chiar si atunci cand faci sex oral, poti contracta o groaza de boli cu transmitere sexorala