| Cristina45 a întrebat:

Fetelor voi ce ati facut ca sa uitati un baiat?batting eyelashes ca eu una nu stiu ce sa fac...straight face

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pentru a uita o persoana e nevoie de timp,luni,poate chiar si ani. Depinde cat de profunda a fost dragostea dintre voi.
Important e sa ai vointa, si sa-ti doresti sa-l uiti. Dar in acelasi timp sa nu te gandesti toata ziua ''trebuie sa-l uit'' pentru ca nu vei reusi nimic.
Ocupa-ti timpul cu tot ce iti place sa practici!
Interactioneaza cu oameni noi!
Iesi cu prietenii!
Citeste, invata, distreaza-te!
Sterge orice mijloc prin care ai putea lua legatura cu el. Daca il vei vedea online si nu-ti va scrie, te va face sa suferi.
Plus ca poti fi si tu tentata sa-l abordezi!
Succes!

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Inchide-l pe baiatul respectiv in debara 12 ani si vei uita de el cu siguranta!

| Athée a răspuns:

Iesi cu prietenii, fa orice numai nu te plictisi! Atunci va reaparea dorul, si suferinta. Mananca tot ce iti place, pe mine m-a ajutat mult ciocolata, uita-te la filme ( eu m-am uitat la horror si comedii ) si cel mai important plangi oricand simti nevoia, in oglinda! Atunci vei realiza cel mai bine cat esti de frumoasa, si ca nu se merita sa iti strici ochisorii pentru nimeni!

Mult, mult noroc.

| Ionut19CT a răspuns:

Daca ti la el, cam greu sa il uiti.

| Smile4free a răspuns:

Hei..pai eu am iesit cu alti prieteni si nu i-am dat importanta.(stiu ca e greu sa-l uiti) dar doar incerarca. Distreaza-te cu altii, radeti, iesiti la un suc. Sper ca sa poti trece peste. Te pup :*

| Lecsa_Lexi_1994 a răspuns:

Un baiat nu se uita asa usor mai ales daca a insemnat mult pentru tine. Incearca sa faci lucruri care iti plac si te tin ocupata. Iesi in oras, comunica cu amicii tai, mergi la cumparaturi, fa orice sa te distrezi. pupici si bafta