| Andreisunt a întrebat:

Fetelor. voua cand va place (de) un baiet, il iubiti mai mult cu trupul sau cu sufletul?

19 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă îţi place de cineva înseamnă că îl iubeşti? Confuzi plăcutul cu iubitul care sunt diferite.

| Andreisunt explică (pentru FemeiaPisică):

Tu poti sa iubesti o persoana de care nu esti atrasa, de care nu iti place? Ma refer la o relatie nu la iubirea de mama sau de tata sau sora, frate etc...

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Andreisunt):

Din nou, faci confuzie. Una este să placi o persoană, alta este să te simţi atras/ă de cineva.

| Andreisunt explică (pentru FemeiaPisică):

Femeia lui dumnezeu, tu din moment ce simti o atractie fata de un baiat/barbat, automat il si placi! happy

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Andreisunt):

În primul rând, Dumnezeu se scrie cu literă mare. Nici măcar asta nu ştii. Degeaba îţi explic pentru că tot nu înţelegi şi nu mă mai obosesc.

| Aasdfghj a răspuns:

A placea si a iubii nu este acelasi lucru. Vad ca multi confunda asta.
Mai ai de crescut.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Cheloo zicea,, noi nu ftem stafii,, cam asa si fetele

| Bianca1001Bia a răspuns:

Il iubesc cu sufleteluuu

| RAY a răspuns:

Placerea e una, iubirea e alta, nu vad cum ai putea iubi ceva cu trupul sau cu sufletul, creierul iubeste o persoana clar, iar la ce iubim noi banuiesc ca iubim interesele noastre de stam cu o persoana, de parca tu nu stai cu o fata pentru sex e asa si ea are interese care o leaga de tine

| KillMePlease a răspuns:

Fiecare cu ce poate.
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DjNick112 a răspuns:

Iti spun eu, cu trupul, nu cu sufletul, nu stie nimeni sa iubeasca asa, ma rog, probabil ai 15-16 ani, si in cazul asta nu am cum sa iti explic ca nu ai sa intelegi

| Andreisunt explică (pentru DjNick112):

Poti sa-mi explici, am 18 ani, si in cazul asta am sa inteleglaughing

| DjNick112 a răspuns (pentru Andreisunt):

Asteapta pana la 25, si nici atunci nu sunt sigur ca vei intelege

| Andreisunt explică (pentru DjNick112):

Tu cati ani ai?

| DjNick112 a răspuns (pentru Andreisunt):

Nu conteaza.

| DjNick112 a răspuns (pentru Andreisunt):

Oricum mai multi ca tine...problema nu e varsta, problema e ca nu ai sa intelegi, si imi stric tastatura degeaba

| Andreisunt explică (pentru DjNick112):

Ok, te las sa nu-ti strici tastatura degeaba...

| Sunshine23 a răspuns:

Eu zic ca din suflet porneste totul. Iubirea din suflet se va transmite intr-un mod prin trup. happy Da aici depinde si de fata rolling on the floor