| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,vreau sa va intreb ceva.Deci, eu plac un baiat cu un an mai mic decat mine, si el ma place si spre exemplu astazi am stat cu el afara si a trecut una si s-a uitat lung la mine si dupa a spus unui prieten de-al lui, ca era si el prin preajma."mama.ce cur are aia " si va dati seama ca m-a facut geloasa.cred ca stiu ce ce a facut-o...doar presupun. 1 : mai demult mi-a facut un brangi.ca i-am luat mingia laughing).si eu a doua zi.l-am ignorat, si se simtea din ce in ce mai prost. vazand asta, m-am oprit sa il ignor. il iubesc.si dupa ceva timp. eram cu o fata, si cand el trecea cu bicicleta langa mine, am zis in gura mare sa auda : " MAMAA CE FRUMOS ESTE BAIATUL ASTA! " si cred ca aatunci a devenit super gelos.laughing)) nici nu m-a mai baga in seaama..asta s-a intamplat mai demult. dar am facut-o pentru ca mi-a facut brangiul ala. El stie ca nu e frumos sa dai in fete, este foarte respectos, are o educatie buna.dar.cateodata face unele lucruri numai ca sa ma enerveze.
Si cel de-al doilea motiv : cred ca face asta ca sa vada daca chiar il plac, mai ales cand sunt in preajma lui.
Si eu i-am spus mai demult ca il plac.L-am intrebat daca ma place, si nu voia sa spuna, desi eu stiam. si pana la urma a zis da. dar si tu ma placi.si i-am zis da. Asta a fost cu un an in urma. Vara trecuta. Si de cate ori i se reproseaza daca ma place, neaga,ii este rusine stiu. ma puteti ajuta cu un sfat? Va rog mult,am citit si dupa net cateva chestiisi am ajuns la concluzia ca vrea sa vada daca chiar il plac asa mult desi stiee o situatie complicata Va rog mult, ajutati-ma!

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ţi-a dat un "brangi"?

| SkyPilot a răspuns:

Dupa felul cum scrii, esti mult prea micuta pentru o relatie.

| Suck a răspuns:

Pai cand mergeti la gradinita incearca sa-l ti de mana.

| Sergiu1996 a răspuns:

Cati ani ai copilas, 13 ani?

| Kettolix a răspuns:

Pai la scoala, in toamna spune-i doamnei educatoare sau invatatoare ( mai mult de 8 ani nu-ti dau) sa va puna in aceeasi banca. Imparte o ciocolata si spune-i ca vreti sa fiti impreuna. Fetele din clasa, cand eram la gratinita si prin clasa a 2-a asa isi faceau iubiti. laughing ( nu vad ce e asa fain. eu nu am avut nicio relatie si am *** 14 ani laughing, si tot mica ma consider )

| Kettolix a răspuns (pentru Kettolix):

15* (tastatura proasta laughing )

| Iridescent a răspuns:

Ce dragut big grin imi aduce aminte de,, dragostea'' din copilarie cu toate sentimentele ei.

| princess004 a răspuns:

"mingia". Nu iti place limba roamana? Trist!

| Iridescent a răspuns (pentru princess004):

Suntem pe categoria dragoste si sex, categoria,, Limba romana'' nu e aici, ai gresit locatia.Incearca sa dai un raspuns, nu critica tu din postura unei fiinte perfecte.

| vreausatesun a răspuns:

Sa moara barbatii tai toti, de ce nu te stapanesti? La 8 ani nici nu ieseam afara