| anonim_4396 a întrebat:

Fiti atenti! Stiti ca va povesteam ca imi place de un baiat din Bucuresti si nu mai stiu ce. Uita ca de ziua lui a adus un prieten caruia nu i-am acordat importanta in prima zi, dar apoi am facut un picnic pentru o prietena si ne-am jucat carti. A venit si baiatul acesta si imi tot spunea fata de langa mine"uita cum se uita la tine!"atunci am realizat ca imi place de el.Noapte nu am dormit deloc pentru ca ma gandeam la el.Deci cred ca m-am indragostit!? Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, daca iti place de el, vb cu el si spune-i in fata ca il placi, sau arata-i acest lucru, stai cat mai des in preajma lui si poarta-te frumos cu el, ca sa te observe si sa te placa si el...

10 răspunsuri:
| alle_1861 a răspuns:

Deagle nu este cazul sa vorbesti asa cu ea. Nu stiu daca la varsta ta(cred ca ai 13) se poate numi ca te-ai indragostit, poate doar iti place de cum arata si cum se comporta. A fi indragosit tine de mai multe. Inimioara ta ce iti spune? Asculto pe ea, si vei sti daca esti sau nu.

PACE! happy

| alle_1861 a răspuns:

Deagle imi pare rau ca te-am bulversat. Ma refeream la varsta ei nu a ta.winking

| alle_1861 a răspuns:

Pai dupa ce am zis "Deagle nu este cazul sa vorbesti asa cu ea" daca nu ai observat am pus punct, si am inceput alta fraza cu alt inteles.winking

PACE! happy

| SpikE a răspuns:

Ce naibi vrei sa spunem, eu ma abtinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce te putem ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bulversat alle laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alle:te-ai inselat, am 12 ani, sunt mai tanar!

heal the world!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Larisa96!
da-mi mie sau tuturor id-ul lui si ii spunem ca il placi!

Asa e bine?confused

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai zis! "Deagle nu este cazul sa vorbesti asa cu ea. Nu stiu daca la varsta ta(cred ca ai 13)"

"Cred ca ai 13 ani" asa ai zis!"

Heal the world!