| best1people a întrebat:

Fiti sinceri baieti, cand sarutati fata vi se scoala sau cand sunteti cu ea in pat imediat se ridica cand vrea sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor sanatosi dpdv psihico medical si virili/potenti intrarea in erectie a penisului este un act reflex, care in mod normal poate deveni posibila chiar si in cazul unei imaginatii mai bogate.Acel barbat, caruia in conditiile descrise de tine madularul ii ramane inert, trebuie urgent sa fie tratat de un psihoterapeut. Unui barbat potent madularul intotdeauna ii va raspunde "PREZENT" cand se afla in compania unei fete, mai ales cand cei doi de afla in pat.

5 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

La începtul relației da, mi se scula când ne sărutam pasional. Acum mai greu...

| Emilian65 a răspuns:

Sincer? Se scoala in ambele cazuri.

| Ottakringer a răspuns:

La inceput, in primele zile da ...cand faceam gesturi mai intime dar acum nu ..decat daca ma saruta intr-o zona unde ma excit ..atunci daa! laughing

| LeZizu a răspuns:

Si cand ne sarutam mi se scoala

| vasi2015 a răspuns:

Mi se scoala intotdeauna