| adiffect15 a întrebat:

For girls:sunt fete carora le plac baieti mai timizi, care nu se dau asa smecheri si care sunt destepti?

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce sa faca o fata cu un baiat timid, poate chiar mormoloc?

| Wøodenpints a răspuns:

Normal. Orice tipa are nevoie de cineva sa-i țină poșeta cât probează rochia în care o să iasă cu alți hăndrălăi.

E bine totuși să nu ajungi cuier pentru dame...

| Mussette a răspuns:

Nu trebuie sa se dea destept daca nu e, dar nici foarte timid.

| gingergirl1 a răspuns:

Da,eu,prezent laughing)
De curand am cunoscut un baiat de genul. si e asa de asdfghjkl laughing)) :3 :X

| adiffect15 explică (pentru gingergirl1):

La ce te referi ca e asa de?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru gingergirl1):

Cum e? Ce e prostia aia ce ai scris zici că esti la scoala ajutătoare, tradu ne si nouă acele hieroglife asdfghjkl ce semnificatie au? Astept un răspuns

Răspuns utilizator avertizat
| gingergirl1 a răspuns (pentru adiffect15):

Adica? laughing

| Sergiu72 a răspuns:

Sigur ca sunt.

| precious30 a răspuns:

Evident!
Cine si-ar dori unul care e plin de tatuaje, conduce "bemveu" si habar nu are sa lege doua cuvinte? Crede-ma ca nu sunt toate in limba dupa asa ceva!

| Silviu-Ionut_Chiparatu-Sandu_1993 a răspuns:

Da, prietena mea.

| dandree11 a răspuns:

Da, eu sunt un caz exemplu. Consider ca daca stii cum sa te comporti cu fata pe care o placi, e perfect. Stii tu, fetele'n general tanjesc dupa baietii dulci, blanzi, afectuosi si iubitori, respectuosi, desi's atrase de "baietii rai". Depinde totusi si cat esti de timid, adica daca esti asa timid incat nu o poti saruta in public, e o problema. Nu cautam desteptaciune neaparat la scoala, ne pasioneaza si desteptaciune in "scoala vietii". Bafta cu fata pe care vrei s'o cuceresti!