| daniel251997ph a întrebat:

Frate e prima oara cand accesez acest site,vad ca se pun o gramada de intrebari si pe majoritatea i-au multumit calitatea raspunsurilor,o sa pun si eu o intrebare,poate vi se pare banala ca este pusa de un baiat, acuma ce sa mai, o zic direct...am facut sex si mi s-a rupt prezervativul si nu fac caterinca sau glumesc... spuneti-mi ce sa fac cum imi dau seama ca a ramas gravida.ps tacsu daca afla ma termina mai ales ca el stie ca e virgina

7 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Test de sarcina... sau la maxim 72 de ore o pastila foarte nociva, pilula de a doua zi

| William a răspuns:

Nu nu, el nu stie ca e virgina, el crede ca e virgina. Poate sa faca un test de sarcina (ea nu taica-sau).

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand se pune intrebarea daca la momentul sexului era in perioada fertila.In al doilea rand daca a ajuns sperma in vaginul ei? Doar daca aceste 2 conditii sunt indeplinite/prezente se poate pune intrebarea posibilitatii instalarii unei sarcini.

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta si tu o luna de zile si atunci vei putea sti adevarul.

| DjNick112 a răspuns:

Treaba de inocenta, toata lumea fericita cand face sex, si dupa, toti se ingrijoreaza, ce placere e asta ma? inocenti mai sunteti

| Bismarck_Aura_1997 a răspuns:

Te-ai terminat inainte sa se rupa sau nu?

| Alexandru_Babu_1997_iApk a răspuns:

Salut..acum sincer..iti raspund da nu stiu fix daca te ajuta dar am si eu o intrebare..cat de mult i-ai,,,,, poate nu ai lasat-o gravida. si daca e o posibilitate sa fi facut asta..mm ce sa zic..am gasit cv pe net..iti fac o lista daca nu big grin : 1.Sani mariti si intariti, 2. Oboseala, 3. Dureri pelviene sau sangerari usoare(sangerare vaginala..sau asa ceva)cateodata vorbesc prostii. -__- sper ca te-am ajutat.