| dorin1995 a întrebat:

Fratilor problema sta in felul urmator. am avut foarte multe esuari in cazul relatiilor. si eu ca prostu puna nd suflet si am trecut peste tot dar problema e ca sunt singur si cand vad indragostiti pur si simplu nu ii suport adica pnm de ce baietii buni sunt da ti deoparte am vazut ca toti prietenii mei pe care ii cunosc 100% sunt baieti buni din toate punctele de vedere si sunt singuri ca si mine Intrebarea este de ce suntem dat i deoparte? straight face

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu, asta este realitatea. Baietii buni pierd, fetele vor baieti hotarati. Pana o impresionezi tu un trandafir si respect, eu vin brusc peste voi (am tupeu) o pun capra si am finalizat

| RAY a răspuns:

Pentru ca sunteti plictisitori si nici nu atrageti sexul opus prin fizicul vostru,fetele din ziua de azi au asteptari foarte mari de la masculi din zia de azi,sa fie frumos,bogat,cu carcater etc majoritatea din ele se vor compromite cu barbati de frica singuritati, nu fi asa dramatic ca pana la urma vei avea o iubita cei drept si uratele au prteneti mari asta e, adevarul e ca fetele prefera barbati nu un baiat cuminte, de casa, plictisitor, baiatul mamei

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Ai dat rau cu batul in balta la raspunsul asta.Nu pentru cine a pus intrebarea ci pentru felul in care gandesti tu.Stiu ca ai fost dezamagit in trecut dar te inseli amarnic in privinta asta.

| RAY a răspuns (pentru WaterDrop):

Eu sunt o persoana sincera si da isi dau dreptate mai gresesc,dar cei drept eu daca as fi fata mi-ar placea un barbat hotarat,glumet, popular, frumos care sa ma faca sa ma simt speciala, sa fie mereu o aventura, sa fie nebunatic si sa ma protejeze

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Ei uite aici gresesti tu.Tu gandesti prea logic iar ele au nevoie de sentimente si trairi nu de logica.Ai dreptate in toata enumerarea facuta, ar fi grozav daca toti am fi astfel, insa nu cred ca iesi prea des la plimbare sa vezi ce exista pe strada. Uita`te in jurul tau sa vezi cate exemple sunt care sa-ti contrazica vorbele.Nu stiu cati ani ai, presupun ca esti mic si ai intalnit doar copile daca gandesti asa pentru ca in cazul lor chiar asa este, toate vor un print cu bani insa si in aceste cazuri, daca esti capabil sa transmiti sentimentele corecte, se vor indragosti de tine. Poate ai avut tu "norocul" chior sa dai peste niste specimene imature si superficiale de te`au facut gandesti in felul acesta sau iti lipseste enorm increderea in tine sau tehnica.Nu iti spun asta cu nici o urma de rautate, ci doar incerc sa te ajut sa vezi realitatea ca sa nu cresti mai tarziu cu frustrari.

| RAY a răspuns (pentru WaterDrop):

Eu am 26 ani,eu am intarnit doar o fata apoi mai cateva erau adulte nu copile nu e vb de ce am intarnit eu,nu vad de ce o fata ar placea un pampalau, fricos, timid, un om plictisitor si care nici nu o atrage fizic, fetele se compromit cu majoritatea barbatilor

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca acel pampalau, fricos, timid, plictisitor si care nu o atrage fizic probabil are o calitate unica care pe ea o atrage, sau ii ofera 12 orgasme pe noapte. Nu ai inteles vad.Nimeni, DAR nimeni, nu poate avea doar defecte, asta nu pricepi tu.Iar daca inveti care iti sunt punctele forte si lucrezi la ele, citesti, te cizelezi, este imposibil sa nu gasesti o fata care sa te iubeasca si sa treaca cu vederea peste restul defectelor tale.

| RAY a răspuns (pentru WaterDrop):

In basme se mai intampla stiu asta,vorbele nu conteaza doar faptele, banuiesc ca esti fata, toate spuneti sufletul conteaza cand pe naiba patratelele conteaza sau banii lui, pe cine mintim de fapt, fi sincera cand comunici cu mine

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Raspunsul meu este foarte sincer cand iti spun ca esti pierdut in frustari.Pacat ca nu le vezi si este si mai pacat ca mai sunt inca multe persoane ca tine care au o parere gresita despre acest lucru iar impreuna creati monstri, si uite asa se mai rupe o parte din societate.Am spus tot ce am avut de spus pe acest subiect si ma voi bucura sincer pentru tine daca vei reusi sa-ti gasesti fericirea si linistea alaturi de o fata care sa te placa asa cum esti tu happy

| RAY a răspuns (pentru WaterDrop):

Amin,sper sa gasesti sinceritatea intr-o zi

| Oana92 a răspuns (pentru WaterDrop):

Iti pierzi timpul inutil. Si eu incerc de mult timp, dar incep sa ma plictisesc. Nu ai cum sa o scoti la capat cu el. Ca orice om prost si el e setat pe o idee cretina si se tine de ideea asta in ciuda oricaror dovezi. E un caz pierdut oh go on

| WaterDrop a răspuns (pentru Oana92):

Dap, acum stiu.Inca nu am avut placerea sa discut cu el la acest nivel.Acum mi-a confirmat temerile, si anume ca va avea copii pe viitor si vor fi ca el.Cum spunea si Chifteluta, as putea sa il si desenez doar din cuvinte, si ar iesi un tablou urat.

| WaterDrop a răspuns:

Dorine, raspunsul meu pentru tine este acelasi ca si in cazul lui RAY26TM (citeste mai jos).

| UnBroken2016 a răspuns:

Poate aveti un caracter de rahat. Degeaba ai bani sau arati bine daca atunci cand deschizi gura fuge si dracu de tine sau ai un comportamnent de idiot.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Baga acolo sala intr-una 3 ani, si pe urma vei aduna o coada de fete dupa tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai auzit de expresia, OBRAZNICUL MANANCA PRAZNICUL? Adica pana te pisicesti tu pe langa ea, pana o respecti pana, indraznesti vine un magar nici nu o intreaba, o pune jos o *** si spune multumesc. La ele e greu pana o bagi fiindca dupa aia e bine, si uiteasa ei le *** iar baietii buni le iau de sotii, fiindca ele-s fete dastepte maaaaiii Dorine mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii amuzant,imbraca-te frumos, fii ingrijit, diplomat, oleaca de vrajeala, zile ca-s frumoase ca le iubesti, ca le respecti, da dupa aia treci la actiune fiindca ele vor sex nu respect.