| YouMe a întrebat:

Funda! Am nevoie de o scrisoare de dragoste, daca se poate sa-mi dati niste exemple, dar daca se poate, nu prea siropoase.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

M-ai luat prin surprindere, ai aparut de unde ma asteptam mai putin, mi-ai creat o emotie in suflet de fiecare data cand te vad, ai reusit sa-mi scrii in inima cu pasiune numele tau, pe veci va ramane neschimbat, ai reusit sa intri in visele mele, m-ai invatat ca iubirea e un sentiment foarte pretios si fraged, mi-ai dovedit ca ai aparut in viata mea nu pentru a ma face sa sufar, ci pentru a ma iubi cu adevarat. Ochii mei au inceput sa te vada doar pe tine, pentru restul eu sunt oarba, inima mea bate mai puternic atunci cand sunt in ale tale brate protective, sufletul meu este mai colorat atunci cand esti langa mine, gandul meu te urmareste oriunde te-ai duce. Datorita comunicarii, increderii si iubirii...relatia noastra biruieste si dragostea este intr-o continua crestere,ne dorim sa atingem punctul cel mai inalt al dragostei si de ce nu sa-l depasim! Imi doresc sa ramanem mereu asa cum suntem acum:iubiti,fericiti si uniti! M-ai invatat sa zbor in Lumea Viselor,sa ma scufund in Marea Dragostei, sa ma pierd in Padurea Sperantelor. Puterea de a merge inainte,tu mi-o daruiesti,iubirea ce o simt acum,tu o impartasesti,adevarul pur,tu il stii a spune. Sunt doar simple cuvinte, dar spuse din inima, iar cuvintele au intensitate mai mare atunci cand apar faptele. Iti multumesc pentru ca ai aparut in viata mea, cand aveam cea mai mare nevoie, daca nu te cunosteam eu nu mai existam

| YouMe explică (pentru Schatzyyyyy):

Wow...frumos...e de pe net?

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru YouMe):

Scumpa,nici nu mai stiu de unde e! Dar stiu ca i l-am scris si eu prietenului meu acum cateva lunibig grin

| YouMe explică (pentru Schatzyyyyy):

E superba smug mersi :*

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru YouMe):

Nu ai pentru ce!:*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Ne cunoastem de putin timp dar am ajuns sa te iubesc asa de mult nu stiu cum sa intampla tot ce stiu e ca ai devenit o parte din mine.As vrea sa pot fi langa tine sa iti spun tot ce am de zis in fata dar cred ca as avea emoti.Mereu cand esti lanag mine se intampla asta...Trupurile noastre sunt departe

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Dar sufletele foarte aproape..mereu ma gandesc la tine.Nu am cuvinte sa iti spun ce insemni tu pentru mine.Cand ti se intampla ceva sunt foarte suparata.Imi amintesc si acum momentul in care ne_am cunoscut:Iarna tarzie.Erai asa de dragut...m-am indragostit.Stiam ca tu esti alesul.As outea sa te privesc ore si ore fara sa ma plictisesc.Te iubesc prea mult! Te voi iubi mereu :*

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Ma gandesc deseori cate nopti si zile ne mai despart.Esti departe, la mii de kilometri.Probabil duci o viata buna