| DorelSudoru a întrebat:

[funda]Cat de mare trebuie sa ai parul sa-ti faci dreaduri? cat costa si cam unde as putea sa fac asta? Credeti ca ar sta bine?(sunt alb)

1 răspuns:
| alexaaa a răspuns:

Partea cu "sunt alb"nu prea am intelesobig grin. dreadurile sunt dupa mine ff cool.nu trebuie sa ai parul lung lung.pana la umeri sau poate mai jos(depinde si de cat de lung vrei sa fie parul). ti le poti face la un salon, dar nu la o frizerie obisnuita(acolo uneori, debea ce poti obtine o tunsoare klumeawinking ). incearca sa gasesti un salon specializat in coafuri mai diferite.pretul...depinde de salon, nu este unul fix.succes!