| βǿβǿ a întrebat:

[FUNDA!]Deci, vreau sa imi fac poza cu el, dar nu suntem impreuna. Oare va face poza impreuna cu mine? mi-e cam rusine sa il intreb. >:". mie imi place de el. si mi se pare ca si lui de mine, adica am observat ca se uita la mine. si se uita in ochii mei si zambeste:d. ce spuneti? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alyyynu a răspuns:

Doamneee... sa rezum totul la un cuvant?
uite-l -> "fetele"
Imi mai zicea si mie o fata care ma place
"-faci o poza si cu mine?
-nu"
o facut un botic dala trist si nu a mai zis nimic.
adica ce trebuia sa zic?, hai sari in bratele mele?, parca as fi vrut eu poza cu ea, nu ea cu mine. sau trebuia sa-i zic "da", da ce sunt eu?, poze cu maimuta pe plaja? rolling on the floor

nu am zis cu rautate, am crezut ca mai zice si ea ceva, da de unde... de ce i-o fi fost frica nu stiu, ca nu musc happy
Pai eu daca vreau o poza ma duc la fete si le zic ca vreau poza, daca nu vor, vine partea frumoasa laughing
"-hai ca vreau sa le arat parintilor fata de care m-am indragostit"
"-vreau sa te pun pe desktop sa te admir in fiecare zi"
"-trebuie neaparat sa am o poza cu tine in telefon, nu mai rezist daca nu iti vad chipul din 10 in 10 minute, chiar vrei sa sufar?"
in cel mai rau caz o zice "hai sa fac si poza cu nebunu sa scap de el laughing si din asta nu mai pot eu happy"

13 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Ha...laughing) asta vroiam si eu sa fac azi.Cu tipul d care imi place. dar na. mi-a fost rusine sa il intreb.Pentru maine deja mi-am pregatit "scenariul" ma duc la el si fac o poza cu ellaughing in brate, pupandu`l pe obraz...si dupa aia o sa incep sa glumesc cu el si cehstii ca intre amici.Sa nu creada ca e ceva suspect blushing
Bye.:* mult succeslaughing

| otherwise a răspuns:

Incercarea moarte n-are! Intreaba-l, sau daca esti mai timida, pune o prietena apropiata sa ii spuna ca vrea o poza cu voi doi.happy Succes!

| Special_girl a răspuns:

Nu am stiut ca nu poti face o poza cu un baiat daca nu sunteti impreuna straight face.
Daca aveti prieteni comuni e foarte bine, iti va fi mai usor.
Cand el sta cu prietenii vostri comuni te duci si tu la ei si spui ca vrei sa faci poze ca amintire, pentru prima data faci poza cu altcineva, apoi spui cu un aer vesel si cochet "pot sa fac o poza si cu tine?" sigur nu te va refuza.
Daca nu aveti prieteni comuni, vezi cam cu cine isi petrece el mai mult timp si incerci sa intri in grupul lui de prieteni, dupa care procedezi cum am scris mai sus.Succes!

| andreea_9164 a răspuns:

Eu cred ca mai intai ar trebui sa te imprietenesti cu el. sa il cunosti mai bine. Asa vei vedea cum va reactiona.
Daca te vei duce asa din senin sa faci o poza cu el ...nu stiu in ce masura ar accepta. Punete si tu in locul luihee hee.
in rest ce pot sa iti spun SUCCES! :*

| liveincolors a răspuns:

Fa poza cu el, ce mare lucru?laughing

| MonicutZZa a răspuns:

Pur si simplu spune-i ca vrei sa faci o poza cu el, dar daca ti-e rusine sau nu vrei sa se prinda ca-l placi, fa ceva amuzant din asta, transforma cererea de a face o poza cu tine intr-o gluma.
Sa ne arati si noua poza! Kisses!

| catthshshshs a răspuns:

Totusi incearca, incercarea moarte n-are. Si nu cred ca te musca daca te apropii de el, nu?winking

| Marinela74 a răspuns:

Spune-i in fata cat mai ai timp ca o poate lua pe alta

| corado a răspuns:

Daca e adevarat ceea ce spui tu, in legatura cu privitul in ochii tai, apoi un zambet sincer si cald, atunci potrivit unor surse din psihanaliza, acel baiat ti-a dat primul semnal ca te place! Numai ca baietii asteapta uneori sa fie abordati si cu toate ca e posibil sa iti dea la inceput un raspuns NEGATIV, nu renunta! O face intentionat sa iti vada reactia si sa vada daca esti genul de persoana care nu renunta deloc usor la ceea ce isi doreste! La fel cum pentru fete, baiatul trebuie sa fie special si sa isi arate interesul, asa e si de partea cealalta! Haide, curaj ca nu se intampla nimic si nu renunta indiferent de respunsul sau reactia lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca il plaki si daca nu poti sa ii spui fata in fata spune-i pe mess fa rost de idu-l lui si daca se fa supara pentru ca iti place de el ii spui ca nu ai fost u pe mess crede-ma ca am inkerkat si a mers de fiecare data si am fost cu cine mi-am propus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca cred ca vei reusi cu siguranta daca se uita la tine inseamna ca vrea si el ceva de la tine dar nu stie cum sa-ti zica:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te place, mai mult ca sigur va dori sa faca poza cu tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal simplu asa am facu eu