| anonim_4396 a întrebat:

Funda.Exista barbati care isi iubesc mai mult sotia decat mama? Avand in vedere ca in viata,un barbat traieste langa mama lui doar un sfert,restul de trei sferturi langa sotie, iar e normal sa-ti iubesti pe primul loc sotia care e familia ta. Daca acestia sunt cu femeia iubita inca din copilarie iar au o relatie foarte buna cu sotia si le spune ca le iubeste mai mult ca orice si decat mama lor si le demonstreaza e adevarat? Eu imi iubesc sotul mai mult ca pe mama sincer, pentru ca stiu ca cu el imi va fi viitorul.Dar barbatii gandesc asa oare? Multumesc happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt barbati care gandesc si asa, mai rar dar sunt...

| darrio2007 a răspuns:

Da.Unii gandesc asa.Numai ca dragostea pentru mama nu este ca cea pentru sotie sau iubita.

| Madayna a răspuns:

Da, exista barbati care isi iubesc mai mult sotia dar se stie ca iubirea pentru sotie si mama este diferita.

| unknøwn a răspuns:

Ai nişte fixuri, deja a 3-a întrebare legat de asta.
Unde e adevărata problemă?
Nu te-a iubit mămica destul în copilărie?

| SebastianCMT a răspuns:

Fiecare cum a fost rasfatat sau cum a fost obisnuit.

| Olivia_Alina_1998 a răspuns:

Depinde ce fel de caracter are fiecare barbat,,,,, dar totusi cred ca barbati gandesc tot asa!