| xXx_6966 a întrebat:

Funda! In curind e ziua iubitei mele. Vreau sa-i fac un cadou frumos.Am decis ce cadou sa-i iau dar am nevoie si de niste cuvinte frumoase pentru a o felicita.Cu aceste cuvinte vreau sa o cuceresc si mai mult.Imi dati un sfat. Voi cum v-ati felicitat iubita?

1 răspuns:
| Anailyn a răspuns:

Ceva de genu:"Pentru o lume intreaga esti o singura persoana. Dar pentru mine esti o lume intreaga, te iubesc!
Tu nu stii de mine.Nu stii cine sunt. Dar eu mi-am creat o lume in care ne iubim si tu ma stii, ma vrei, ma ai, iar eu.eu te privesc si nu-mi ajunge.te simt si nu ma satur.te am si te mai vreau.
Pot sa se sfarime muntii, pot sa se clatine dealurile dar dragostea mea nu se va muta de la tine! Fiindca te iubesc si ai pret in ochii mei, cit timp va exista soare si luna, cit timp florile nu-si pierd parfumul, cit timp pasarile ciripesc, cit timp respir voi fii al tau, iar tu vei fii aleasa inimii mele!
Nu-mi place sa spun povesti de iubire si nici declaratii siropoase, imi place sa-ti spun un te iubesc in soapte.
Daca iubesti frumosul. nu ma iubi.sunt alti mai frumosi ca mine. daca iubesti bogatia. nu ma iubi sunt alti mai bogati ca mine. daca iubesti iubirea. iubeste-ma caci ca mine mineni n-o sa te poata iubi vreodata."

sar pur si simplu ii spui cu cuvintele tale ca o iubesti, esti fericit langa ea si pe langa cuvintele spuse din inima, alint-o cu ceva de genul:zeita mea, frumoasa mea, scumpa mea iubita, etc" si ii va placea, bafta!