| KiryuZero a întrebat:

(funda)Pe net am vazut o poza cu selena gomez in rochie de miereasa si cu justin biber in costum de mire, si ii arata sarutandu-se, vreau sa stiu cdaca s-au casatorit cumva

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu probabil era un sarut in care erau imbracati normal si fanii au modificat poza pentru a le enerva pe fetele indragostite de JB si geloase pe selena:d

7 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Ce spuneti voi cu 17 ani si nu are cum sa se casatoreasca e o prostie. daca le da acordu parintii se pot casatori oricandwinking.dar nu nu cred asta.

| Uilula a răspuns:

Esti nebuna? Justin Bieber are vreo 17 ani...e prea mic...mi se pare o prostie.

| DroGuleTz a răspuns:

laughing)) Cred ca daca sa-r casatori advarat ai muri nu-i asa da am dreptate laughing)

| TheMaddyblu a răspuns:

Nu e adevarat nu s-au casatorit ei vor doar sa zguduie un pic fanii si fanele lor facandui sa creada ca justin chiar a ceruto de nevasta pe selena nu e adevarat stai linistitwinking

| xQueenOfDisaster a răspuns:

Nu, nu s'au căsătorit. Poate fi o posă editată cumva. [ Sunt n programe de genul ăsta. ] sau poate au probat ei doar să vadă cum vine sau ceva. Oricum : Nu.

| Al3xa97 a răspuns:

Nu s-au casatoriti, dar JB a cerut-o in casatorie, acum asteapta raspunsul. plizz funda nu am niciunapuppy dog eyes

| Andrushk_4587 a răspuns:

Pei in orice caz nu! la 17 ani sau 18 cat au ei acum sa se casatoreasca ...ma rogg.pentru mine e absurd. unele sunt poze trucate parerea mea : funda?