| inasiatat a întrebat:

Funda primului răspuns.

Îmi place de un băiat mult dar lui nui place de mine sau asa cred eu (Problema este ca uneori simt ca ma iubește și uneori nu simt nici eu nimic pentru el și nici el ca ma iubește). A fost într-o relație cu soră-mea, și al mai prindeam uitându-se la mine.

De fiecare data când vreau sa ma apropii de el se trage sau când vreau sa âl trag îmi zice "nu ma atinge".(Aici vine și problema). Mie îmi place sa âi ating obrazul și nu zice nimic sau nu se trage și se uita (asa frumos) ca și cum iar plăcea.

Nu știu ce sa cred? Ca ma place sau nu ma place:-)

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te place suficient, asa cu ti-ai dori tu.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Avand in vedere ca a avut o relatie cu sora ta cred ca ar fi bine sa il dai uitarii...

| Janetthe a răspuns:

Ai vrea tu sa te placa tongue

| inasiatat explică:

Soră-mea nu ar avea nimic în potriva pentru ca sau certat

| BaiatuTimid a răspuns:

Fii indiferenta cu el, dacca vrei sa afli daca te place pune-o pe o prietena sau pe un prieten sa-l intrebe, dar sa nu-si dea seama ca tu l-ai pus dar cred ca relatia asta nu-si are rostul deoarece a fost impreuna cu sora ta si sigur ea se va supara chiar daca nu-ti va spune