| Coraliá_4323 a întrebat:

Fundita:* Cand intra pe ym ma intreaba daca mai sunt cu iubitul meu, imi spune sa numai stau cu el, i-am spus sa termine. A inteles, acum dupa ce m-am despratit de iubitul meu [fostul] se poarta frumos cu mine, glumeste cu mine, imi spune cat de frumos s-a comportat cu fosta prietena. Nu stiu cum as reactiona daca mi-ar cere prietenia, dintre fostii mei iubiti de nicunul nu mi-a fost teama sa ies cu el, sa fim impreuna. Acum, daca m-ar intrebar sunt sigura ca as inventa o scuza (vreau o pauza sau ceva de genul). As vrea sa stau cu el, dar nu stiu cum va fi privita relatia noastrastraight face

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ca sa vezi ce problema ai! Eu vreau sa te intreb, de ce atunci cand aveai prieten, intrai pe ym, si vorbeai cu el? De ce te scalzi cu fundul in doua luntrii si ne spui noua ca-ti faci mustrari de constiinta?

| meyou a răspuns:

De ce nu? El te place din cate am inteles, tu il placi, poate fi chiar frumos, in plus, nu o sa pierzi nimic, ci o sa castigi.Nu inventa scuze, se va da la o parte si apoi poate o sa regreti.Cum va fi privita relatia? Conteaza? Bucura-te de prezent, profita de ocazie!:*

| Coraliá_4323 explică:

Inteligent raspuns. Vorbeam cu el pentru ca suntem amici happy

| missME a răspuns:

I don't understand straight face