| AyaStormhold a întrebat:

Fundita! M-am indragostit de un personaj anime si nu stiu daca e normal chiar daca prietena mea se mira mereu pentru ca sunt indragostita de el.Va rog sa imi puteti spune ce credeti despre aceasta.(este vorba despre personajul din poza de la profil)

Răspuns Câştigător
| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Cred ca nue nimic anormalhappy
cu toti ne indragistim de cineva la tv mai ales daca e un boy(curajos>chipesh etc)
deci vei mai creste si te vei indragosti de un baiat adv da
nu este nimic in anormalhappy
deci ultilizatori TPU nu o mai jigniti!

33 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu esti indragostitawinking. E doar impresia ta.Cu timpul o sa treaca happy

| Zenithf a răspuns:

Vai tu, ai luat-o pe aratura, trezeste-te si vezi ce faci, pana nu intrii in vreun pom. rolling on the floor
Hmm, am patit si eu asa ceva, doar ca nu m-am indragostit, dar imi placeau si mie anumite personaje din desene. thinking
Parerea mea, mai lasa TV/PC si iesi mai mult pe afara cu prietenii. Se apropie scoala si apoi nu o sa mai fie atata timp de iesiri. straight face

| Georgiana2905 a răspuns:

Nu ai cum te indragosti de un personaj si mai ales de unul ca al tau. Inteleg sa placi un actor, un autor un nu stiu ce altceva ce macar exista dar ceea ce pretinzi tu ca iti place este mai mult rod al imaginatiei.

| Adyr0 a răspuns:

Pai gandeste-te ca nu poate sa te iubeasca la fel cum il iubesti tu, pentru ca NU EXISTA.

| Ioana2518 a răspuns:

:O Nu esti sanatoasa fata`o. tipu ala nici nu existaa.

| Dan a răspuns:

Frumos, este un sentiment puternic de dragoste fata de persoana respectiva.Noroc in dragoste sa ai! happy

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

E nomal.Eu m-am indragostit de Robert Pattison de la Twilight-fiecare de cine vrea sa se indragosteasca.Doar ca aia e fata cea ce nu'i chiar normal normal.

| bOse a răspuns:

Esti fata?

Daca esti baiat esti gay.

| Mjdolhfi a răspuns:

Am mai auzit unastraight faceFereasca Sfantu!

| lovegirl15 a răspuns:

Ceea ce ai zis tu nu se numeste dragoste. Te intragostesti de oameni, dar nu de niste personaje desenate, ireale. E normal sa ai un personaj preferat, dar de a-ti placea pana la a-l iubi e un pas mare. Tu nu iubesti personajul ala, ai facut doar o obsesie pentru. el.
Chiar nu am mai auzit pe cineva pana acum sa zica ca s-a indragostit de un personaj din desene. Te indragostesti in cel mai rau caz de un actor din filmul preferat, dar...

In fine...nu stiu ce sa zic, dar stiu sigur ca ceea ce simti tu pentru personajul ala nu e dragoste. Ti-a placut asa mult de el, incat a devenit o obsesie pentru. tine.
Sfatul meu e sa te trezesti la realitate, si cauta-ti un prieten in carne si oase de care sa te indragostesti

| ancutsa410 a răspuns:

laughing e o obsesie

| AdaIoana18 a răspuns:

Buna. Cand eram mica de vreo 5-6 ani mi s-a intamplat sa ma indragostesc de un personaj anime. Dar cu timpul dupa ce am mai crescut am realizat ca nu poate fi posibil acest lucru deoarece este doar un personaj doar atat! Ce ai putea face totusi cu el. De atunci a inceput sa imi plc baietii reali nu personajele anime. Acum sunt cea mai fericita pentru ca am un iubit pe care il iubesc cel mai mult. In cazul tau... depinde ce varsta ai, daca esti micuta este ceva normal dar daca esti mai marikica gandeste-te ca nu ai putea avea nicio relatie cu el... daoar sa il vezi in tv. Incearca sa iti gasesti un baiat real si ai sa vezi ca totul o sa fie bine. Sper ca te-am ajutat. Pupici :* :* :*

| Onitzz a răspuns:

Cand ai timp citeste cartea "la sud de paradis "
poate ti se potrivestebig grin

| alexa_4370 a răspuns:

rolling on the floor) si mie imi place de unu de pe disney. din desenele ala la 4:30 laughing e prea frumi =p~

| Bianca1997 a răspuns:

:]]=]] si mie mi s-a intamplat chiar si acum
:]]
eu zic ca as vrea sa fie real dar nu e:]]
fa ce fac si eu :
gandeste-te ca nu e real este pur si simplu desenat
sti pentru unii este ciudat
dar pentru mine nu bun venit in lume amea!laughing va spun un secret: eu plang cand ma uit la din astea anime mai ales Naruto adic sunt atat de tragige si atata drama cand moare nu stiutiu cine si
dupa imi revin laughing=]] pana si eu rad de mine. dar nu-ti face griji o sati treaca :*

| danny_7173 a răspuns:

DOAMNE FERESTE! sa iti placa de un desen animat sau ce naiba e ala e grav (un singur cuvant: psiholog)

| AyaStormhold explică:

Buna! Vreau sa intelegeti ca mie imi place dar asta nu inseamna ca o sa dau la o parte dragostea din lumea reala pentru cea imaginara si va multumesc :* foarte mult ca incercatzy sa ma ajutzaty mai ales va multumesc celor care si voua vi s-a intamplat. Deci... Vreau sa intelegeti ca nu as da pentru nimic in lume dragostea reala pe cea imaginara, pentru sesshomaru.:*

| fCD a răspuns:

U esti lovita in bila raised eyebrows. dovedeste ca lucruri mai bune de facut nu ai :-

| ZuAgain a răspuns:

Du-te la psiholog e ceva cam crc
ca sati treaca fara psiholog ia-ti un prieten adevarat

| danutz hacker a răspuns:

Deci de sheshomaru:smugsmugsmug

sau asa il cheama, nu?big grin

pai ce pot sa spun, daca te-ai indragostit, nu este chiar bine.

acel personaj nu exista. dar cati ani ai thu daca nu te superi?

vad ca te uiti la inuyashabig grinbig grin

| alessutz11 a răspuns:

Nu e o chestie chiar normala, dar ma rog fiecare are tot dreptul sa faca ce vrea. Indragostita sunt si eu, de un baiat tare dragut, dupa aia mai este si un actor si apoi... continui pe privat ca ma ucid astia cu stupid si nefolositor.

| ☼Kitty☼ a răspuns:

Buna
De fapt nu e deloc normal sa te indragostesti de ceva care nu exista.
Din cate stiu eu nu e posibil, probabil ca actziunea acelui personaj te captiveaza si ti se pare mai interesant decat celelalte pesonaje datorita acestui lucru.
O sa-ti treaca aceasta"obsesie"
PA~pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ffffffffff sweet acel boy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu m-am indragostit can am fost mica de personaje din anime de la inuyasha chiar si se testoasele ninja nu radeti mi-a placut caracterele la orice anim ce il vad exista un personaj care iti place mai mult fetele decat baieti si mie mi-a placut de inuyasha si de fratele sau acum numai dar si acum imi place unu din bakugan new vestroia Printul Haydran si dar e normal pentru indivizi cu imaginatie exagerata da si uneori e mai bine cand nu gasesti dragoste si nici baiatul perfect ca sa recunoastem ca in zilele noastre nu-s baieti vitezi ci cand dau de pericol mare cam fug cum ziciam mai bine sa stai s-a te mai gandesti la aia neadevarati pana o sa-ti reina mintea si mai iei unu normal ca doar de aia-i facuta lumea reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal finca el nu egzista si nu stie cum te cheama deci nu mai spera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! e ceva normal!happy! dar vreau sa iti spun ca si eu sunt un fan al animeurilor mai ales inuyasha dar in acelasi caz ca al tau si mie imi place de un personaj ...si sa nu mai zici ca esti indragostita ci ca il placi ...eu diferentahappyhappy

| PureCherry a răspuns:

laughing laughing laughing laughing laughing Sa traiti fericiti pana la adanci batraneti! XD