| Betty18 a întrebat:

Habar n-am de ce, dar de fiecare data cand am un esec cu un baiat de care imi place, dar nu apuc sa fiu cu el din diverse motive ma refugiez in amintirea celui care ODATA l-am iubit enorm. Stiu SIGUR ca nu-l mai iubesc pe el... l-am vazut si cu altele sarutandu-se si nu mi-a pasat. Altadata as fi inceput sa plang plus ca nu mai am aceleasi emotiii(fluturasi in stomac, bataile accelerate ale inimii) cand il zaresc. Oarecum simt ca ma face sa uit, mi-l doresc pe el si gata. Este mult mai bine, aproape ca uit.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-l iubesti dar il doresti cum mai vine si asta? Mai reflexioneaza si reformuleaza intrebarea ca sa te putem intelege.

| Daysukki a răspuns:

Da ce dracu' aveti toti? habar nu aveti sa puneti o virgula sau sa formulati o fraza corect ca sa putem intelege? daca nu stiti, duceti-va dracu de pe site cu iubirile voastre imaginare cu tot!

| bsb a răspuns:

Inchide ochii si sa nu iti para rau ca iti aduci aminte de clipele alea. Pentru ca nu peste mult timp le vei uita. Multora li se inmpla asta, atunci cand se reindragostesc. Si uite asa, multe clipe frumoase din viata noastra se duc pe apele sambetei. Daca am putea sa le amintim pe toate...

| ramoyoopisicel a răspuns:

Si cu ce vrei sa te ajutam? ca nu inteleg...