| gamerxbox007 a întrebat:

Hallo TPU! As vrea niște facturi pentru cucerire fetelor ca am în clasa mea o fata is îndrăgostită de ia dar nu mere nu mă place și nu pot sa fiu vesel ca mă îndrăgostit de 5 fete și toți 4 au fost luat varog de sfaturi pls pls ca vreau sa o am niște sfaturi varog

4 răspunsuri:
| CISCO a răspuns:

Simplu te duci la care fata doresti imbracat frumos imparfumat cu un buchet de flori si simplu ai spui te iubesc de mult vreau sa te invit la o piza si sa stam de vorba

| SARKAN a răspuns:

Fratele meu ce romana vb tu? eu nu am inteles nimic din ce vrei...dai cu limba de toti peretii

| XxRoxRoxyxX a răspuns:

Scuza-ma daca te intreb, esti cumva maghiar?

| Cosmin1983c a răspuns:

Repeta intrebarea mai concis.