| anonim_4396 a întrebat:

Heeeelp,pleasee! Prietenul meu(vedeți cate face pentru mine in cealalta întrebare,va rog) mi-a zis ca fantezia lui este sa o faca cu doua femei. De asemenea, mi-a mai spus ca ar face-o cu mine si cu o verisoara de-a mea despre care mi-a zis acum câteva zile ca este frumoasa. Ce sa cred? Funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Vrea sa v-o traga la amandoua! ce sa crezi altceva?

| Tech212 a răspuns:

Pana si cuiul rugineste in aceeasi gaura...Ti-a spus in mod indirect ca ar vrea ceva mai mult de la verisoara ta.Simplu nu!? happy