| zuzu a întrebat:

Heeeey... watzzaaap?happy
Cum ii spun unui baiat ca il plac?big grin
dau fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| ANoNim_7814 a răspuns:

Te duci la el straight faceii spui ca ai inceput sa simti ceva pentru el. ceva mai mult decat o prietenie... o amicitie ca sentimentele tale au luat'o razna de cand l'au vazuttongue
oricum daca e un baiat OK nu'ti va distruge iluziilehappy sunt sigura...
in cazul in care vei fi refuzata vreodata el se va intoarce cu coada intre picioare sperand sa ii dai o sansa si sincer mai bine nu lasa'l si pe el sa sufere chiar daca tine la tine trebuie sa demonstreze...happy
oricum. sper ca nu ti se va intampla astahappy [asa mi 'a intamplat mielaughing si nu regret nimic mi-a zis ca nu stie si i'am zis ok si nu l'am intrebat alta data si acum ma intreaba cand ma despart de actualuloh go on]
oricum daca baiatul te place si te vede ca ceva mai mult decat o prietena obsnuitao sa fi oklove struck
asa ca...CURAJwinking
:X :*

9 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Te duci in fata lui si ii spui: "imi place de tine, vrei sa fim impreuna?"

Daca zice da, norocul tau.
Daca zice nu stiu, se gandeste, lasa-l cateva zile.
Daca zice nu, probabil nu te place sau probabil ii este rusine.

| paramore a răspuns:

Cu guralaughing

| adi4ever a răspuns:

II spui cu gura si poti ca la inceputul fiecarei intrebari sa nu mai pui Heeeey... watzzaaap? Ca doar nu suntem Backs banny

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Iar sa repet.
"Whats Up" nu watap.
il inviti la un suc si ii spui ca/l placi ff mult

| Slavic a răspuns:

Salut =)

Ce mai faci? sa stii ca te plac =) si gata big grin

| cezy9693 a răspuns:

Am facut asta acum cateva zile prin telefon...nici asa nu a fost usor avea mari emoti :Xnici mie inca nu mia rasp dar prin gesturi am inteles ca ma place nu stiu eu o sa mai ast si o sa vad acum un sfat pentru u spune-i fata in fata e cel mai bine cand ai de sp lucruri ca astea si cine stie poate o sa fi mai norocoasa decat mine...mult noroc

| emo:Xkid:X a răspuns:

Poi ncepi sa te bagi mai mult in seama ca el... vorbitzi mai des despre iubire, il intrebi daca are prietena:X la inceput te apropii mai mult de el devenitzi buni prietenii si dupa poate chiar iubitzi.

EXEMPLU:Mie imi placea de un baiat am vorbit o perioada pe mess dupa la tel si intru-n final i-am zis pe mess ca am inceput sa tin la el mai mult ca la un prieten si am ramas impreuna:X

Succes!

pup:X

| stephany28 a răspuns:

Ii zici in fata.vei avea un PLus.(in kazul in care si el te place). te va gasi kurajoasa.si indrazneatawinking

| div_2047 a răspuns:

Prin gesturiile tale fata de el, privirea ochiilor sau poti alege metoda mai simpla, de-ai spune asta in fata (ca il placi).