| costinus3meow a întrebat:

Heeei!
Cand am intrat la lceu mi-a placut foarte mult de un baiat, am reusit sa comunic cu el dar nu asa cum trebuia il placeam foarte mult si el la fel, dar a inceput sa nu ma mai atraga pentru ca ramaneam in zona prieteniei :/. Zilele au trecut si noi vorbeam, intr-adevar nu eram asa atrasa de el, dar intr-o zi la finalul cursurilor m-a tras brusc de mana si m-a sarutat :3 emotii, iubire aww a fost asa minunat (faza e ca pe acel tip il cunosteam doar de la scoala ) m-a intrebat daca vrem sa fim impreuna iar eu am raspuns afirmativ ( el nu mi-a dat un numar de telefon. comunicam online era cam ciudat ) am stat 2 saptamani impreuna era ciudat eram atrasa de el dar nu prea si intr-o zi mi.a scris (o minciuna practic ) : "nu pot sa fiu cu tine familia mea nu accepta (el fiind Evanghelist) sa fiu intr-o relatie dar putem sa ramanem prieteni" (am uitat sa mentionez ca ne intalneam doar la scoala si comunicam online pentru ca imi era rusine sa ii cer numarul de telefon si cred ca pe el nu l.a interesat) dupa doua saptamani il vad cu alta... imi venea sa plang. nimeni nu stia ce mi se intampla le ziceam ca e mai bine ca s.a despartit de mine, dar eu sufeream stiu ca nu era normal dar eu sufeream acum cand il vad cu aia imi vine dorinta sa.i arunc ceva in cap a fost ingrozitor acel sentiment (sunt de 3 luni impreuna si cu mine a fost doar 3 saptamani)
Acum ma saluta.dar nu prea vreau sa.i raspund
Ce pot sa fac sa-l bag in seama sau sa nu ma uit la el laughing)
merci ca ati citit si scuze pentru greseli big grin

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Sa il uiti, a profitat de tine. Bine ca nu ati facut mai mult.

| ℳιѕѕecѕтαѕy a răspuns:

Clar nu se merita sa te consumi pentru un tip ca el. Nu-i mai vorbi, nu te mai uita la el, te-a facut sa suferi si nu poti sa treci vederea tratandu-l ca pe un amic ca si cum nu s-a intamplat nimic, dupa cum isi doreste el. Daca il vezi pe strada, indreapta-ti privirea drept inainte fara sa-ti pese o clipa de persoana lui.