| anonim_4396 a întrebat:

Heeei, TPU. va rog sa ma ajutati cu o parere. este vorba de un baiat. eu stau cu o prietena intr-un apartament la facultate si amandoua avem un prieten foarte bun. (baiatul despre care este vorba) eu il stiu de multi ani dar o perioada de 2-3 ani cred ca nu am mai vb si prin primavara am inceput iar sa vb din anumite motive. el vine des la noi deoarece ne intelegem bine cu el, (mai si dormim impreuna..si eu si colega mea) cand ne adunam mai multi si mai bem tot ii zice incontinuu ca ar vrea sa o...laughing))))))) ea nu il baga in seama dar el tot continua. cand doarme cu ea, nici nu se atinge de ea la ca modul ca este ditamai distanta intre ei in pat, iar cand doarme cu mine ma ia in brate si imi mai pune mana pe picior si alte lucruri de astea (nu a incercat nimic) si face asta indiferent daca bea sau nulaughing)) primele dati cand am dormit impreuna, tot asa..era spatiu inte noi pana intr o anumita seara cand s-a lipit de mine efectiv si greu mi-a mai dat drumul.eu nu stiu ce sa mai cred. voi ce parere aveti? multumesc:*

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca nu are/nu simte sentimente de dragoste si/sau iubire adevarata fata de nici una dintre voi doua, Insa in mod sigur isi doreste si tot la fel de sigur i-ar face placere sa ajunga intre picioarele voatre pe care are curaj doar sa le mangaie, insa din cauza timiditatii sau a lipsei de experienta nu indrazneste sa le si...desfaca. Deocamdata big grin

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Ca te iubeste pe tine si este indiferent fata de prietena ta.

| munteanuionvictor a răspuns:

E doar amic.

| BogdanBz a răspuns:

Eu zic sa fiti fete bune si sa ii faceti acestui baiat celui mai frumos cadou de sfarsit de an. Un Menage a trois ca la carte. o experienta pe care nu o va uita vreodata