| Verooooo a întrebat:

Heeei! Vreau să pregătesc o seara romantică pentru mine și prietenul meu, e mai complicat pentru ca unde vom merge e la o pensiune, am nevoie de idei simple și romantice

Răspuns Câştigător
| Sucre_Sucre_1998 a răspuns:

Daca are o cada acolo poti sa iei niste trandafiri si lumanari, o sticla de vin rosu, 2 pahare, o baie cu spuma si de aici stiti voi, tandrete, etc.
Sau daca nu, puteti sa serviti cina acolo la pensiune si dupa te gandesti tu ce sa faci in camera, vin rosu, trandafiri, lumanari parfumate, si o noapte de neuitat pentru el.
Mie unu asa mi-ar place, succes!

2 răspunsuri:
| AliG a răspuns:

Eu zic sa comanzi ceva bun de mancare, un vin bun, muzica buna si putina frisca.winking fii mai originala sispeciala.

| stefaniaraluca2000 a răspuns:

Pai eu zic, ca niste lumanari parfumate cu aroma voastra preferata, si niste petale de trandafiri, si restul lasati sa vina de la sine :*