| Mirucriss98 a întrebat:

Heeeiii TPU. as dori sa imi spuneti cateva melodii daca stiti. Imi trebuie pentru : recent am cunoscut pe cineva, nu stiu cum s-a intamplat dar m-am indragostit de persoana respectiva si acum sunt cu "fluturi in stomac ", ne vedem foarte rar pentru ca e la alta scoala dar pentru mine a fost dragoste la prima vedere si as vrea sa ii spun ca il iubesc dar oarecum mi-e greu si el nu stie. Deci o melodie care sa descrie situatia asta, deci: nu ne vedem des, il iubesc dar nu stie, si visez ca intr-o zi sa fim impreuna. Daca se poate si statusuri :*:* Multumesc mult, dau funda :*:*:*

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Părerea mea renunță la acest comportament obsedant al tău. Nu e normal ceea ce faci.

| Music4life a răspuns:

Eu zic ca-ti iubesti parintii, cainele, perna, ursuletul de plus dar nu un tip cu care abia ai schimbat 3 cuvinte...