| Fla_Flavius_1997 a întrebat:

Heey tpu...imi place o fata dar nu stiu cum sa ii >>>>zici-as trimite un mesaj dar chiar nu stiu ce sa scriu.
va cer ajutorul ofer fundawinking

Răspuns Câştigător
| SuntFataa a răspuns:

Nu ii spune direct ( eu sunt fata si nu mi-ar placea sa imi spuna din prima). Incepe si vorbeste cu ea incet incet. Dai mesaje, fa complimente, vorbiti toata ziua etc, o sa isi dea seama singura, asa e cel mai frumos. Apoi dupa cateva zile ii poti propune sa iesiti impreuna. PS: si cel mai important, nu grabi lucrurile.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca ii spui direct, ajungi in friends zone. Si nu se fac declaratii decat in fata, altfel pari las. Incearca sa strangi relatia incetul cu incetul daca e vorba de net, si mai ales incearca sa inviti fata pe afara. Fa-i complimente, ofera-i cate o floare. O relatie pe net este pierdere de vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

?