| VasilescuAnonim1234 a întrebat:

Hei
Acum 3 zile am facut sex cu fostul
Eram beata...si nu stiu ce s-a intamplat ...nu stiu daca am folosit prezervativ...):....cand il sun nu raspunde
Dar problema este ca sunt cu un baiat si nu stie ca l-am inselat):
Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca ii spui actualului, este foarte posibil sa te lase. Eu asa as face. Nu consider bautura drept circumstanta atenuanta si nu vreau sa aud de fosti prin preajma partenerei.
Pe de alta parte, am observat ca adevarul are un fel pervers de a iesi la iveala. Daca crezi ca exista posibilitatea sa afle din alta parte, pregateste-te de orice.
Parerea mea este sa nu ii spui, sa vezi ce si cum cu o posibila sarcina si cu posibile BTSuri, si sa faci cumva ca fostul sa dispara complet din viata ta (poate sa vina sa mai ceara).

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci analize pentru bts si daca ies pozitive termini cu victima inselata

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Pune te in locul lui.Iti place? Cat e beata sa fii sa faci cu unu care nu ii mai pasa de tine? De ce nu ganditi? Asuma-ti! Si sa nu iti para rau pentru ca face parte dinn viata ta.Trebuie sa fie un pampalau sa te ierte.Ori taci din gura...ori ii spui si risti relatia!

| ywar a răspuns:

Problema voastra, a tinerilor, nervosi si cu pantalonii taiati este ca nu prea va asumati in niciun fel consecintele faptelor voastre. Sunteti pur si simplu - cica victime -, nu stiti ce s-o intamplat, rude cu Alba ca Zapada. Oameni buni, treziti-va si intelegeti ca pe acest pamant totul se intoarce. Nu acum, poate mai incolo dar va veni intr-o zi momentul decontului.
Nu imi pasa daca povestea ta e inventata, nu imi pasa daca ai ramas insarcinata, desi o meriti din plin -daca-i adevarat, ci imi pasa ca generatia noua propune acest gen de abordare, usoara, fara implicare. Trist, cumplit de trist si pun pariu ca nu ai inteles o iota din ceea ce am scris eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ywar):

Am observat ca, de cele mai multe ori, deconturile le platesc altii, in viata. Cei care gresesc, in mod ironic, sunt cei care sufera cel mai putin.

| MidnightR a răspuns:

Iti asumi responsabilitatea si ii spui.

| Leerix a răspuns:

Asta este scuza ta, ca erai beata? Dar erai si inconstienta in totalitate, sau ce? Nu mai da vina pe betie, e doar vina ta.

| MiraZyauj a răspuns:

Sa te *** si cu actualul. thinking
Macar, poate ramai si cu asta dq.
Sa sti care din cei doi e tatiiii.