| ioanaandreea14 a întrebat:

Hei! Am 14 ani si jumatate si imi place de un baiat de varsta mea, de fapt ne placem reciproc nu sunt disperata sa zic ca imi dau viata pentru el sau chestii de genul...dar vrem sa avem o relatie ce ziceti e prea devreme? Am o colega care este cu un baiat de a 10-a deci nu cred ca la noi e problema de varsta.DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS PS. fara bataie de joc happy

Răspuns Câştigător
| SupDude a răspuns:

Of of...iar problema asta? uite sfatu meu daca stii ca t place du-te la el da.i semne nu stiu daca esti tupeista dai un pupic pe obraz, zambeste-i fa.l sa simta ceea ce simti u pentru el in al 2lea rand ai zis ca intri la liceu asta va fi unpic mai greu daca nu e in liceu cu tine sau daca nu stati un aproape de celalalt pentru ca sunteti inca mici si o sa apara certuri din toate prostiile mai intai gandeste-te daca esti pregatita sa lasi de la tine in primul rand daca vrei sa ai o relatie asa zisa la distanta...dar se zice ca incercarea moarte n-are, dar pentru ca sunteti mici hai sa o luam asa...1. Daca nu sunteti in acelasi liceu va veti intalni doar dupa ore la liceu e mai greu ca in clasa 5-8 deci veti avea mai multe ore si poate chiar orar diferit el intra dim si u seara si chesti din astea... daca esti pregatita sa induri ca te.ai vedea cu el numai seara pe la 8-9 doar asa sa va vedeti si sa aveti amintirile voastre... daca esti de acord cu mine si ai ajuns la o concluzie lasa.mi un comentariu si voi continua daca vrei sa afli mai mutewinking ai grija unele lucruri pot fi bune si altele nu! bafta happy

| ioanaandreea14 explică (pentru SupDude):

Multumesc pentru sfat cred ca nici o prietena adevarata nu mi-ar fi dat asemenea sfaturi o se te anunt intr-un comentariu cum mi-a mers

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Nu este prea devreme.Sentimentele nu apar la o varsta impusa.Succes cu el:*

| neutrino a răspuns:

Nu este prea devreme pentru o relatie normala, dar pentru sex este!

| BiAnCa765430 a răspuns:

Nu este prea devreme ai 14 ani jumate este numai bine eu am avut relati si eram mai mica ca tine si mai ales ca el este de aceeasi varsta ca tine este perfect chiar e foarte bine daca voi aveti o atractie unul pentru celalalt eu una zis ca voi o sa aveti o relatie foarte frumoasa sper sa va tina mult si sa va iubiti pup :*

| bobo37 a răspuns:

E o problema de varsta la 14 ani inca esti la gimnaziu nu? nu ar trebui sa iti vezi de vitorul tau? sa incerci sa nu il strici.