| FluturasulVesel a întrebat:

Hei! Am auzit din intamplare ca la un moment dat nu mai esti virgina, adica pe la 21 de ani (ma refer fara a face sex ).E adevarat? As dori raspunsuri explicite!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat pasaroiul nu intra in gogoasa esti virgina si la 80 ani

| RAY a răspuns:

Viata ne desvirgineaza pe toti de cand suntem pe cont propiu asa e

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva! Himenul se rupe doar in urma penetrarii sexuale, nu se rupe de la sine.
Poti ramane virgina pe viata, daca nu ai avut niciodata sex.
Cine ti-a spus asta a glumit pe seama naivitatii tale de copil.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU este adevarat, cineva a incercat sa-si bata joc de tine. happy

| K0sti a răspuns:

laughing Cap aveti, minte va mai trebuie...

| FluturasulVesel explică (pentru K0sti):

Ba TPU s-a facut pentru a intreba! Nu pentru a rade de unii! Uni nu stiu despre unele pucruri si intreaba! Nui ceva amuzant!

| K0sti a răspuns (pentru FluturasulVesel):

Amuzant e si cand nu stii sa scrii...stiai?

TPU e mama incultilor! Nu uita de cratima!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este adevarat ce ai auzit. Virginitatea se pierde in urma unui contact sexual normal cu un baiat.

| vocea a răspuns:

Esti virgina pana iti introduci penisul in vagin, nu degetele sau limba, deci virgina inseamna sa nu ai contact sexual cu un barbat, daca esti virgina te iubesc esti o comoara rara

| OMFGConrad a răspuns:

Are vaginul dată de expirare. laughing

| Kira5854 a răspuns:

E imposibil!

| Ioanaah a răspuns:

Nu ai cum!