| MisteriousGirl97 a întrebat:

Hei! Am facut dragoste cu prietenul meu. Întrebarea mea este de ce nu mi-a curs sânge? Menționez ca înainte de actul in sine am mai încercat dar ne am oprit. Si a băgat-o putin. Aceasta sa fie cauza?

Răspuns Câştigător
| Raymond1607 a răspuns:

Buna. Nu este o regula ca dupa primul act sexual sa curga sange la ruperea himenului. Pe scurt, sunt cazuri in care curge sange (putin) si sunt cazuri in care nu curge sange deloc. Ambele sunt normale.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate nu a ajuns pana la himen sau pur si simplu nu l-a rupt tu avandu-l elastic. Vezi la urmatoarele 2/3 contacte.

| Emilian65 a răspuns:

Nu a curs sange pentru ca nu a avut de unde sa curga daca himenul a fost rupt mai de mult de un al iubit al tau.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu este ceva obligatoriu sa iti curga de prima data.Asta din cauza faptului ca ai un himen elastic. Vezi daca iti curge la al 2 -lea si la al 3-lea contact.happy

| NutellaFinettiHomeAlone a răspuns:

Nu tuturor fetelor le curge sange la primul contact sexual. Poate sa curga la al doilea sau la al treilea. Cauza este himenul elastic.

| Robert_Cristian_Chirila_1996 a răspuns:

Sincer cred ca ori pelicula aia la tine este mai tare ori ce ai mentionat tu mai sus!winking