| AcuddlyToy a întrebat:

Hei.Am fost intr-o relatie cu un baiat, Edy.Ne-am despartit fiindca eu cica nu-l bagam in seama. Dupa 1 saptamana l-am vazut iesind in oras cu sora mea mai mare cu un an.Am intrebato daca sunt impreuna si a zis da.Edy numai vorbeste cu mine...si cred ca sunt geloasa,as vrea din nou, o sansa.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu-i mai lua apararea, poate s-a folosit de tine pentru a ajunge la sora ta...
nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni! daca te schimbi pentru cineva, in ochii acelei persoane nu mai existi, va face din tine ce va vrea!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa o iei la bataie pe suriora ta.Ar fi fost normal sa iti ceara voie. E prea de tot, cata neobrazare si mai ales din partea ei. Huuuoooo.

| AcuddlyToy explică (pentru corbulalbrosu):

El s-a despartit de mine.Are voie sa fie cu sora mea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca s-a despartit de tine si a legat o relatie cu sora ta inseamna ca o iubeste pe ea si pe tine nu.

| LoveSleep a răspuns:

Nu întotdeauna primești a doua șansă.
Bun venit în lumea reală.

| AcuddlyToy explică (pentru LoveSleep):

Stiu,dar eu ma purtam normal...dar el vroia altcumva sa ma port.