| Driftlover a întrebat:

Hei am nevoie de ajutor, mie imimplac e de o fata de vârstă mea, ea nu prea mă place, defapt nu mă place deloc iar cel mai bun prieten al meu care înjură foarte mult vrea sa fie cu ea dar înainte o face în toate felurile, va rog răspundeți, multumesc

2 răspunsuri:
| d3utzzu a răspuns:

Prietenul tau nu cred ca tine la ea, sau a inceput sa ii placa pe parcurs.Dar prietenul tau sigur face asa ca sa te enerveze pe tine sau poate ca ea vrea sa te faca gelos si te place dar nu vrea sa arate.Trateaza totul cu indiferenta pentru ca este cea mai buna arma.Si iti spun din propria experienta, nu alerga dupa fete daca ele nu te vor, daca nu iti iese cu una, las-o in pace si dupa te va cauta ea!

| Klandestin a răspuns:

Nu ai cum.