| A7n7d7r7a a întrebat:

Hei! Am nevoie de multe raspunsuri de la baieti mai ales. Sa presupunem ca un baiat place o fata de 18 ani pe care tocmai ce a cunoscut-o si afla ca ea nu a mai facut dragoste cu nimeni pana atunci. Ce gandesc de obicei baietii in situatii ca asta?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ala crede ca toate sunt curve va crede la fel si daca i spun ca esti maica tereza

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa gandesti asa : Oare are rost sa ma complic cu ea din moment ce a ramas virgina pana la varsta majoratului. Dar s-ar putea sa ramai "socat" si sa-ti pui intrebarea, oare este chiar adevarat, este posibil sa am eu un astfel de noroc? Dar in mare masura depinde si de baiat.

| A7n7d7r7a explică (pentru corbulalbrosu):

Evident ca depinde de baiat. Vreau doar sa vad cateva tipuri de gandire pe aici.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Tu sa te rogi sa ai parte de un baiat care sa te vrea/doreasca doar pentru ceea ce esti tu, pe care sa nu-l intereseze "starea ambalajului" ci doar starea continutul care sa fie daca se poate......intact.

| Lawliet14 a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Sincer? Nu cred ca l-ar deranja pe vreun baiat BUN, de caracter, care te-ar iubi...

| mihai69 a răspuns:

Ceva de genul: pfuai, naiba m-a pus?!? tot nu scap de labă, 'tu-i mămăliga ei de treabă!

| neutrino a răspuns:

Am toata admiratia fata de aceste fete!

| Emilian65 a răspuns:

Ca este o fata super cuminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza ce gandesc "baietii" cand pe tine te intereseaza doar ce gandeste el. Ai sa vezi in zilele urmatoare ce si cum. Daca nu te mai baga in seama e clar ca nu se da in vant dupa virgine. Ce ne place noua nu conteaza pentru tine. Posibil in gandirea ta sucita ai zis " daca spun toti ca le plac virginele ma voi simti mai bine " dar daca lui nu ii place tot nu ai rezolvat nimic.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ca o sa-i faca placere sa te chinuie.Ce sa gandeasca? Daca exista atractie intre voi e normal ca o sa ajungeti si acolo si lucrurile vor veni de la sine.

| Ancient a răspuns:

Sunt diferite tipuri de băieţi.
Cunosc personal obsedaţi ce vânează în special fete virgine (nu neapărat alea sub 13 ani, dar n-ai preferinţe băieţii) iar lucrul ăsta i se poate părea atractiv la tine.

Mai sunt băieţii care respectă acest lucru, că nu eşti o panaramă de mică şi dacă te iubeşte cu adevărat, se va simţi onorat ca el să fie primul ce cutează să viziteze peştera.

Sau mai sunt cei care nu-şi pierd vremea cu virgine, ei fiind trecuţi de mult de liga profesioniştilor.

Acum toate astea depind mult şi de faptul de cum arăţi.

| Fidec a răspuns:

Eu sunt baiat, am 20 de ani. E ceva extraordinar sa mai gasesti fete de acest gen in ziua de azi. Daca ai nevoie de sfaturi si alte chestii, imi poti spune, te voi ajuta cu placere. O seara minunata!