| TeLeagaAlin a întrebat:

Hei... am o colega de clasa care tot ma musca de gat/ureche, ma pupa pe gat/frunte/obraji..suntem colegi de 2 ani. si de cand m-am mutat in banca cu ea adica acum 3 luni. a inceput cu chestiile astea.ea are prieten de 7 luni si sub nici o forma nu vreau sa ma bag peste relatia ei... un sfat ceva.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Intreab-o ce vrea, daca face gesturile astea? Poate vrea sa rupa relatia cu prietenul ei si sa faca o relatie cu tine.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca e prea mica daca vrea sex cu tine si sa astepte pana face 18 ani

| corbulalbrosu a răspuns:

Intreaba pe ea din ce motiv o face, deoarece nu mi se pare normala comportarea ei, nici fata de iubit nici fata de tine

| frostxtq a răspuns:

Urat din partea ei. Spune-i ca e rusinos ceea ce face si ca nu e corect fata de prietenul ei, asa ca ai prefera sa te scuteasca de astfel de gesturi si sa se limiteze la o relatie de colegialitate.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Fwti si pleci.Asta e solutia ca nu te lasa

| Daiana03 a răspuns:

Ai putea pur si simplu sa o intrebi de ce face asta, iar daca te place, spune-i adevarul, ca nu o placi si ca nu ti-ai dori o relatie cu ea. Sper ca te-am ajutat. happy

| TeLeagaAlin explică (pentru Daiana03):

Pai mie imi place asa de ea. dar nu vreau sa bag in relatia ei...

| anhonim a răspuns:

Valeleu...e nimfo! Asta s-ar **** si pe coji de nuca laughing

| Lucyan_Spady_1988 a răspuns:

Da o tura si tu cu ea si gata, nu te bagi in relatia lor doar linistesti fata putin laughing