| marii120087x a întrebat:

Hei. am o intrebare. deci am un prieteni de 2 luni de zile. Tipul e super calumea, se comporta frumos, mi-a demonstrat ca tine la mine si ca ar face destul de multe pentru mine [ tinand cont ca a plans la telefon pentru niste minciuni de-ale mele care l-au ranit destul de mult ]... el a zis doar odata ca vrea sa facem dragoste si eu am zis ca nu cred ca vreau acum si tot felul de chestii din astea. Nu a mai insistat, doar ca ma mai tachineaza din cand in cand ca el se duce la altele, ca le refuza pe altele si ca ma asteapta pe mine [ glumeste bineinteles cu dusul la altele ]. deci ar fi ok sa fac sex cu el? cateva pareri?

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Doua luni e mult prea putin plus ca nu ai specificat varsta.

| neutrino a răspuns:

Ok pentru cine, pentru el sau pentru tine? Faca-l refuzi ti-e teama sa nu planga copilul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sincer nici nu vreau sa o ard in mentalitatea tipica " El te foloseste si tu ramai folosita. ". Pana la urma si tu te distrezi, de ce nu.thinking

Daca tu vrei din partea mea ai un da si cale libera laughing. Doar sa folosesti cauciucul si sa fi majora.

Dar nu te lasa calcata in picioare si nu te lua dupa cum bate vantul. Daca ai zis nu acum vrei doar pentru ca te preseaza el indirect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a plans la telefon poate fi un semn ca e fatalau, nu neaparat ca te iubeste. E ciudat cum tocmai o femeie pune atata importanta pe plans.

Daca vars o lacrima si ma prefac ca imi pasa de tine, te culci si cu mine? Super "calumea" deja sunt...

| RobertFHC a răspuns:

Nu ai zis nici macar ce varste aveti. daca sunteti aveti cel putin. nu stiu 16 ani ar fi ok thinking
E prea putin o perioada de 2 luni, vezi si tu dupa vreo 6 luni daca e. acum depinde si de varsta si ce fel de persoana e.

| KayaHyuuga14 a răspuns:

Daca tu nu vrei nu o face daca te iubeste asteapta pana cand esti pregatita.