| Andreeamaruta a întrebat:

Hei. Am o întrebare destul de stânjenitoare pentru mine. Aseara a venit prietenul meu la mine si am încercat sa o facem pentru prima data. Insa nu ne-am simțit prea pregătiți si el a încercat ceva cu degetele. Tot punea mana pe penisul lui apoi imi baga degetele aceleiasi mâini. Nu știu dacă a ejaculat, el zice ca nu, crede doar ca a avut lichid preejaculator. Ar trebui sa-mi fac griji in privința unei sarcini daca el, din greșeală, a luat pe degete acel lichid? Menționez ca nu a fost la baie inainte, dar nu s-a masturbat sau ceva de genul.
P.s.am 17 ani, in curand 18. A, si dupa calculele mele cred ca sunt in perioada fertila. Aștept răspunsurile voastre. Eu zic ca nu ar trebui sa-mi fac griji, insa tot am niște nedumeriri și putina frica.
Va mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| gege12321v a răspuns:

Prințesa mea, nu sunt șanse de a rămâne însărcinată! Nu te stresa! Totul este bine, nu o sa ai nici un bebe din aceasta cauza

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura persoana care iti poate da un raspuns cert si sigur, dar care sa fie si corect este prietenul tau. Trebuie sa stii, sa afli si tu ca este cu totul imposibil ca barbatul sa nu simta senzatia unica si in acelasi timp caracteristica care apare/se produce in penis cu circa 15-20 de secunde inainte de a se produce/porni ejacularea.
Eliminarea spermei se poate produce indiferent care este starea penisului, erecta, semi erecta sau chiar si complet flasca (MOARTA COMPLET rolling on the floor ) fiindca ejacularea se produce ''EXPLOZIV'' si procesul ejaculator odata pornit nu mai poate fi amanat, retinut, sau oprit. Intreaga cantitate de sperma inmagazinata, existenta in prostata este eliminata prin 5-10 jeturi de sperma succesive care nu se pot produce fara a fi observate, simtite. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu sunt șanse să rămâi însărcinată.

| Spartacus12345 a răspuns:

Daca el zice ca nu a ejaculat, incearca sa ai incredere in el